„Santaka“

Reklaminis skydelis

LR Prezidentas

Reklaminis skydelis

LR Seimas

Reklaminis skydelis

LR Vyriausybė

Reklaminis skydelis

Vilkaviškio r. sav.

Reklaminis skydelis

Lietuvos regioninė politika

Reklaminis skydelis

Ekonomika.lt

Reklaminis skydelis

Lietuvos Savivaldybių asociacija

Reklaminis skydelis

Verslo informacijos centras

Reklaminis skydelis

Ūkininko patarėjas

Reklaminis skydelis

Sūduvos gidas

Reklaminis skydelis

Elektroniniai valdžios vartai

Reklaminis skydelis

Infostatyba

Reklaminis skydelis

Lietuvos žinios

Reklaminis skydelis

Vilkaviškio Vietos veiklos grupė

Reklaminis skydelis

Korupcijos prevencija

Reklaminis skydelis

SoDra

Reklaminis skydelis

Valstybine mokesčių inspekcija

Reklaminis skydelis

XXI amžius

Reklaminis skydelis

Bernardinai

Reklaminis skydelis

PrisijungimasJoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej KovalPilviškiuose varžėsi šauliai Spausdinti El. paštas

Pilviškių seniūnija suorganizavo jau tradiciniu tapusį šaudymo iš pneumatinių šautuvų turnyrą „Vilkaviškio šaulys 2012“. 
Prieš penketą metų iniciatyvos suorganizuoti šios rūšies varžybas ėmėsi Jaunųjų tautininkų organizacija, kuriai tuo metu vadovavo Žilvinas Leškevičius. Pirmą kartą tokį turnyrą organizuoti jaunimas bandė beveik visose rajono seniūnijose, tačiau pilviškiečiams jis patiko labiausiai. Šįkart jau penktąjį paeiliui renginį ėmėsi organizuoti Pilviškių seniūnija, vadovaujama seniūno Vytauto Judicko. 
Pilviškiuose varžybos tradicinėmis tapo tikriausiai ir dėl to, kad čia veikia stipri Lietuvos šaulių sąjungos Marijampolės apskrities Pilviškių 4-oji šaulių kuopa, kuri, kaip ir visuomet, pasirūpino teisėjais, kareiviška koše bei karšta arbata. 

 
Turizmo ir verslo informacijos centro informacija Spausdinti El. paštas

Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras, norėdamas Jus supažindinti su aktualiausiomis turizmo ir verslo naujienomis,   leidžia naujienlaiškį. Naujienlaiškio dažnumas – vieną kartą per mėnesį. Kviečiame skaityti...

 

 
R. Alekna: tarpiniai rinkimų rezultatai nuteikia optimistiškai Spausdinti El. paštas

Naujienų agentūros ELTA surengtoje spaudos konferencijoje Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) vykdomasis sekretorius, partijos centrinio rinkimų štabo vadovas Raimundas Alekna dėkodamas Lietuvos žmonėms už palaikymą pirmajame rinkimų į Seimą ture teigė, kad preliminariais rinkimų rezultatais Tėvynės sąjunga yra patenkina, tačiau  apie galutinį vaizdą bus galima kalbėti tik po dviejų savaičių, paaiškėjus, kiek TS-LKD kandidatų laimės vienmandatėse apygardose.
Pasak R. Aleknos, šiuo metu Tėvynės sąjunga turi susitelkti ir toliau kalbėtis su žmonėmis, kad jie išgirstų partijos poziciją ir balsuodami pasisakytų už Lietuvai strategiškai svarbių darbų tęstinumą.
R. Alekna pasidžiaugė, kad pirmą kartą atkurtoje Nepriklausomoje Lietuvoje  visą kadenciją išdirbusi A. Kubiliaus vadovaujama Vyriausybė sulaukė palaikymo iš Prezidentės ir visuomenės, kuris tik sustiprino partiją prieš antrą rinkimų turą.
„Tai tik parodo visos mūsų valstybės ir žmonių pilietiškumo brandos lygį ir tai pats geriausias šių rinkimų rezultatas. Tikimės, kad žmonės, kurie vakar balsuodami palaikė mus ir mūsų politiką, ateis  išreikšti palaikymą mūsų partijos kandidatams ir antrajame rinkimų ture. Preliminariais duomenimis, vienmandatėse apygardose į antrą turą pateko pusė TS-LKD kandidatų iš 71 apygardos. Tai išties geras rezultatas“, – teigė R. Alekna.
Kalbėdamas apie referendumo rezultatus R. Alekna teigė nuoširdžiai apgailestaująs, kad žmonės neišgirdo argumentų ir nesuprato Visagino atominės elektrinės projekto svarbos Lietuvai, todėl neišreiškė tvirto palaikymo, tačiau teigė tikįs, kad pasibaigus rinkimams diskusijos tęsis ir partijos į šį projektą pažvelgs atsakingiau, ne vien vedinos rinkiminio populizmo. Anot R. Aleknos, tai, kad nepakankamas skaičius žmonių palaikė šį projektą, tik parodo, kad nebuvo tinkamai  įvertinta situacija, o galbūt neužteko išaiškinimo žmonėms.
R. Alekna pastebėjo, kad šiuose rinkimuose užfiksuota labai daug pažeidimų. „Nusivylimą kelia pakankamai vangus reagavimas į akivaizdžius rinkėjų papirkinėjimo atvejus, kuriuos galima drąsiai vadinti kriminaliniais nusikaltimais“, – teigė R. Alekna.

 

 
A. Kubilius: Tėvynės sąjunga ir Liberalų sąjūdis turi visas galimybes tapti politikos tęstinumo ašimi Spausdinti El. paštas

2012 m. spalio 15 d.

Šiandien BNS spaudos konferencijoje Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas, premjeras Andrius Kubilius teigė tikįs skelbiamomis „exit poll” apklausų prognozėmis, kurios, paaiškėjus galutiniams spalio 14 d. balsavimo rezultatams, Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams žada apie 17 proc. rinkėjų balsų. „Tokius rezultatus vertintume pozityviai ir, dėkodami kartu ir rinkėjams, už tai, kad jie išsakė paramą atsakingos politikos tęstinumui, tos politikos, kurią mes per keturis metus, sudėtingom aplinkybėm, labai dažnai esant nuožmiai ir destruktyviai kritikai bei populizmui viešoje erdvėje, vis tik parodė pakankamai racionalų sprendimą. Noriu priminti, kad 2008 metais pirmajame rinkimų ture gavome šiek tiek daugiau balsų, bet ne tokiu dideliu skirtumu – apie 19 procentų balsų“, - teigė A. Kubilius.

Pasak premjero, toks pasikeitimas, įvertinant visą krizės laikotarpį, būtų išties vertintinas pozityviai.

A. Kubiliaus teigimu, Darbo partijai, socialdemokratams ir Tėvynės sąjungai pirmajame rinkimų ture surinkus pakankamai panašų balsų skaičių, rinkimų rezultatus turėtų nulemti antrasis turas. TS-LKD pirmauja vienmandatėse apygardose - į antrąjį rinkimų turą išėjo 36 TS-LKD kandidatai – 19 yra pirmoje vietoje, 17 antroje, 33 darbo partijos atstovai ir 26 socialdemokratai. Darbo partija ir socialdemokratai tarpusavyje rungsis 12 apygardų. TS-LKD antrame rinkimų varžysis su 11 Darbo partijos atstovų, 7 LSDP ir 3 Tvarkos ir teisingumo. Tuo tarpu Tėvynės sąjungos ir Liberalų sąjūdžio kandidatai susiduria tik dviejose apygardose. 2008 metais antrajame rinkimų ture TS-LKD laimėjo 27-iose apygardose.

A. Kubilius pasidžiaugė Liberalų sąjūdžio sėkme, kurie, remiantis „exit poll” duomenimis, turėtų surinkti virš 8 procentų rinkėjų balsų, antrame rinkimų ture varžysis 6 jų kandidatai. Pasak premjero, TS-LKD dės pastangas, kad antrame rinkimų ture gerai pasirodytų ne tik Tėvynės sąjunga, bet ir Liberalų sąjūdžio atstovai, ypač ten, kur TS-LKD ir LS tarpusavyje nekonkuruoja.

„Tikiu, kad galime pasirodyti pakankamai sėkmingai. Ganėtinai sėkmingas pirmasis rinkimų turas Tėvynės sąjungai ir Liberalų sąjūdžiui, atspindintis tų atsakingai balsuojančių žmonių valią, pasisakant už atsakingos politikos tęstinumą, man leidžia teigti, kad po antro rinkimų turo Tėvynės sąjungos ir Liberalų sąjūdžio laiko ir didelių problemų išbandyta koalicija, būsimajame Seime turi visas galimybes tapti politikos tęstinumo ašimi”, - teigė A. Kubilius.

 
Vyriausybės naujienlaiškis Nr. 47 Spausdinti El. paštas

Jau išleistas Vyriausybės naujienlaiškio 47-asis numeris. Skaitykite...

 
Vilkaviškio policijos komisariate paminėta Angelų sargų diena Spausdinti El. paštas

Spalio 2-oji minima kaip Angelų sargų arba Policijos diena. Vilkaviškio rajono policijos komisariate šios profesinės šventės proga buvo surengtas šventinis minėjimas, o komisariato viršininkas Rolandas Gylys, pasidžiaugęs pareigūnų pasiekimais, neslėpė ir skurdžios kasdienybės.

Šventiškai paminėjo profesinę dieną

Kartu su pareigūnais pasidžiaugti bei pasveikinti juos atvyko Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovas Skirmantas Andriušis, Kauno apygardos prokuratūros Marijampolės apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro pavaduotojas Arūnas Žukauskas, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algimantas Antanas Greimas, rajono savivaldybės tarybos narys Rimvydas Žiemys, laikinai teismo pirmininko pareigas einantis Laimutis Vaitkus ir kiti. Svečiai pareigūnams linkėjo sveikatos, kantrybės, finansinio pakilimo bei kitų gerų dalykų. Per šventinį minėjimą buvo paskelbta nemažai nominacijų bei įteikta padėkos raštų.

Visą straipsnį rasite portale Vilkaviskietis. info.

 

 
Dar yra laiko įteisinti savavališkas statybas Spausdinti El. paštas

„Santaka“, 2012-10-02

Statybos, statinių rekonstravimo, remonto ir statinių griovimo darbais (toliau vadinama tik statybų) besidomintys rajono gyventojai mūsų rajono spaudoje, respublikiniuose leidiniuose ar per kitas informacijos priemones yra dažnai informuojami apie savavališkų statybų pasekmes ir galimybes, kaip tas problemas išspręsti pačiu lengviausiu būdu. Tik dar ne visi statytojai į tai atkreipė dėmesį ir pasinaudojo kol kas Statybos įstatymo numatytomis lengvatomis. 
Tiesa, savavališkų statybų įteisinimui, kuris dažnai vadinamas „švelniuoju“ būdu, yra likę tik trys mėnesiai, nors šita galimybė atsirado prieš dvejus metus, 2010 m. spalio 1 d., įsigaliojus Statybos įstatymo pakeitimams. Įstatymo pakeitimai dvejiems metams (iki 2013 m. sausio 1 d.) suteikė itin palankias sąlygos įteisinti savavališkas statybas.

 
Vyriausybės naujienlaiškis Nr. 46 Spausdinti El. paštas

Išleistas 45 Vyriausybės naujienlaiškio numeris. Kviečiame skaityti.

 
Atominę elektrinę statyti būtina Spausdinti El. paštas

Lietuva šiuo metu daugiau kaip 60 proc. elektros energijos importuoja iš vienos Rytų kaimynės. Iš viso iš Rusijos importuojame 80 proc. mūsų šaliai reikalingų energijos išteklių. Pagal tarptautinius standartus energetinis saugumas nėra užtikrinamas, jei šalis importuoja 10-15 proc. energijos išteklių. Todėl turime investuoti į savus energetinius pajėgumus.

Paskaičiuota, kad po 5 metų, kai mūsų kaimynės turės uždaryti kai kurias savo elektrines, kurios kūrenamos iškastiniu kuru, susidursime su dideliu elektros energijos gamybinių pajėgumų trūkumu. Mūsų kaimynės tam ruošiasi iš anksto. Pavyzdžiui, Suomija baigia pasistatyti galingą branduolinį reaktorių ir planuoja statyti dar du. Estija, Latvija ir Lenkija yra regioniniai Lietuvos Visagino atominės elektrinės partneriai. Lenkija taip pat ruošiasi atominių elektrinių statybai savo šalyje.

 
Gerų žinių penketukas Spausdinti El. paštas

Jau išleistas 45 Vyriausybės naujienlaiškio numeris. Kviečiame skaityti.

 
Vilkaviškio Turizmo ir verslo informacijos centro naujienlaiškis Spausdinti El. paštas

Vilkaviškio Turizmo ir verslo informacijos centras išleido naujienlaiškį. Kviečiame skaityti.

 
TS-LKD taryba: mes galime ir žinome, kaip tęsti pradėtus darbus Spausdinti El. paštas

Šeštadienį Vilniuje vykusiame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) tarybos posėdyje patvirtintas svarbiausias rinkiminis dokumentas - partijos programa 2012-2016 metams. 191 puslapio 17 skyrių „XVI Vyriausybės programa“ partijos tarybai ir visuomenei pristatyta specialiai surengtame forume „Iššūkiai ir darbai XVI-ajai Vyriausybei“.

TS-LKD pirmininkas, premjeras Andrius Kubilius šmaikštavo, kad likimas vėl lėmė išsitraukti laimingą penktą numerį, su kuriuo TS-LKD laimėjo 2008 metų Seimo rinkimus - „ką padarysi, kad vėl penktą numerį ištraukėme – matyt ir vėl teks imtis darbų kaip prieš ketverius metus“. Premjeras taip pat pabrėžė galintis drąsiai žvelgti rinkėjams ir, svarbiausia, savo sąžinei į akis, nes tikrai buvo padaryta, kas įmanoma- gal ne tiek, kiek norėta, bet daug. „Mūsų programa, tai - konkretus sąvadas, ką paveldėjome, kur esame šiandien, ką reikia daryti ir aiškus veiksmų planas, kaip tai daryti. Tai - pamatas naujos Vyriausybės darbui. Esame tie, kurie nesiūlo labai lengvų vitaminų ar kitokių skanių vaistų. Mūsų programa tikrai skiriasi nuo kitų partijų programų, kurias tenka analizuoti ir lyginti. Ji skiriasi tuo, kad joje nėra nei krislelio populizmo ir nėra kitų partijų programoms būdingo išskirtinio bendrybių skyriaus, kaip visi mėgsta kalbėti – „steigsime naujas darbo vietas“, „rūpinsimės smulkiu ir vidutiniu verslu“, stengsimės dėl pensininkų“.

 
TS-LKD forumas: krizė suvaldyta – metas kurti gerovę Spausdinti El. paštas

Šį šeštadienį Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų  tarybos posėdyje bus tvirtinamas svarbiausias rinkiminis dokumentas – partijos programa. Prieš tai vyksiančiame forume „Iššūkiai ir darbai XVI-ajai Vyriausybei“ partijos tarybai ir visuomenei bus pristatyta 191 puslapio 17 skyrių TS-LKD rinkimų programa 2012-2016 metams.

„Ši programa gimė, kaip mūsų dalykinių komitetų ir Vyriausybės narių bendro darbo rezultatas, įvertinant tai, ką paveldėjome 2008 metais, ką svarbiausio pavyko nuveikti per 2008-2012 metų laikotarpį ir kokius svarbiausius darbus projektuojame ateičiai, tęsdami tai, ką darėme per šį laikotarpį. Tai tikrai būsimos Vyriausybės programa, todėl ją ir pavadinome „XVI Vyriausybės programa“, – pažymi TS-LKD pirmininkas Andrius Kubilius.

 
Kartu įveikėme sunkumus. Dabar kurkime gerovę. Spausdinti El. paštas
 
Bendruomenėse lankėsi Žemės ūkio ministras Spausdinti El. paštas

Vilkaviškio rajono Geisteriškių, Klampučių ir Gudkaimio bendruomenėse apsilankė vienas iš geriausiai savo sritį išmanančių ministrų – Žemės ūkio ministras Kazys Starkevičius. Minėtų bendruomenių vadovams bei Kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkei Linai Klružinauskienei Ministras įteikė padėkas. Gudkaimio bendruomenės pirmininkui Ramūnui Žemaičiui Ministras į atlapą įsegė Auksinės širdies ženklą.

 
VRK paskelbė kandidatų, dalyvaujančių Seimo rinkimuose, sąrašą Spausdinti El. paštas

Lietuvos Respublikos Vyriausioji rinkimų komisija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Seimo rinkimų įstatymu,2012 m. rugsėjo 11 d. sprendimu Nr. Sp-220 patvirtino 2012 m. Seimo rinkimuose dalyvaujančių partijų ir koalicijos kandidatų sąrašus, kandidatų sąrašams burtais suteiktus rinkimų numerius, šių sąrašų kandidatų rinkimų numerius, taip pat vienmandatėse rinkimų apygardose iškeltus kandidatus. Informaciją rasite čia.

 
Pilviškių miestelio bendruomenė šventė dešimtmetį Spausdinti El. paštas

„Santakos“ informacija

Vasarai baigiantis, gandrams besiruošiant išskristi, pilviškiečiai ir jų artimiausi kaimynai kasmet tradiciškai susirenka į Pilviškių seniūnijos, miestelio bendruomenės ir kultūros namų rengiamą šventę „Lik sveika, vasara“. 
Šiais metais rugpjūčio 26-oji buvo ypatinga, nes kartu paminėtas ir miestelio bendruomenės įkūrimo dešimtmetis, o Pilviškių Švč. Trejybės bažnyčioje jau penkioliktą kartą vyko Šv. Baltramiejaus atlaidai. 
Į šventę atvyko daug garbingų svečių, draugų, kaimynų, kolegų. Joje dalyvavo Seimo nario A. Butkevičiaus padėjėjas A. Neiberka, Vilkaviškio rajono savivaldybės vicemeras A. Bagušinskas, rajono Tarybos nariai R. Žiemys, S. Vabalas, Pilviškių „Santakos“ gimnazijos direktorius A. Kiulkis, Alksnėnų, Barzdų, Baltrušių, Bebrininkų, Ramoniškių, Paežerių „Gulbinėlio“, Antanavo bendruomenių ir Opšrūtų, Sausbalių, Jurkšų seniūnaitijų atstovai. 
Iš pradžių gamta geru oru nelepino: purškė vasariškas lietutis. Tačiau tai šventės svečių, dalyvių ir organizatorių neišgąsdino, nes vis daugiau žiūrovų būriavosi miestelio centrinėje aikštėje prie kilnojamosios vasaros estrados. Žmones viliojo gausybė staigmenų, scenoje skambanti muzika bei liaudies šokiai, kuriuos šventės dalyviams dovanojo Pilviškių „Santakos“ gimnazijos merginų šokių kolektyvas. 
Koks jubiliejus be dovanų? O jų buvo įvairiausių: prasmingų, praktiškų, saldžių, žaliuojančių ir kitokių. Bendruomenės pirmininkas K. Brazys, priėmęs sveikinimus ir dovanas,

 
Premjeras A. Kubilius pakviestas į Pasaulio ekonomikos forumą Davose Spausdinti El. paštas

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius šiandien susitiko su Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėju, ilgamečiu organizatoriumi ir vykdančiuoju pirmininku Klausu Schwabu. Dalykinio pokalbio metu premjeras sulaukė asmeninio kvietimo dalyvauti Pasaulio ekonomikos forume, kuris tradiciškai vyksta sausio mėnesį Šveicarijos kalnų kurorte Davose.
Šiandien anksti rytą Lietuvos laiku premjeras A. Kubilius taip pat dalyvavo Pasaulio ekonomikos forumo organizuojamo kasmetinio Naujųjų lyderių susitikimo diskusijose Tiandzinio mieste netoli Kinijos sostinės Pekino.

 
R. Alekna: „Didžiausia piliečių parama TS-LKD – gera pradžia Seimo rinkimuose“ Spausdinti El. paštas

Valstybinei mokesčių inspekcijai šiandien paskelbus duomenis dėl   vieno procento gyventojų pajamų mokesčio paramos politinėms partijoms, paaiškėjo, kad didžiausia parama atiteko Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams. Mokesčių inspekcijos duomenimis, gauti  7870 gyventojų prašymai, pagal kuriuos apskaičiuota paramos suma yra beveik 505 tūkstančiai litų.

Ši parama rodo, kad pagal piliečių pasitikėjimą TS-LKD yra tarp lyderiaujančių politinių partijų. Suma, kurią partijai paaukojo piliečiai, yra beveik dvigubai didesnė negu artimiausių konkurentų. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie mumis pasitikėjo, nes šią paramą vertiname kaip galimybę partijoms priartėti prie paprastų žmonių ir bendruomenių bei tapti atspariomis ir nepriklausomomis nuo anksčiau buvusių įtakingų interesų grupių ar finansinių rėmėjų“, – teigė TS-LKD Vykdomasis sekretorius Raimundas Alekna.

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 7 iš 17

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis

LKD

Reklaminis skydelis

LPKTS

Reklaminis skydelis

Orai

Reklaminis skydelis