„Santaka“

Reklaminis skydelis

LR Prezidentas

Reklaminis skydelis

LR Seimas

Reklaminis skydelis

LR Vyriausybė

Reklaminis skydelis

Vilkaviškio r. sav.

Reklaminis skydelis

Lietuvos regioninė politika

Reklaminis skydelis

Ekonomika.lt

Reklaminis skydelis

Lietuvos Savivaldybių asociacija

Reklaminis skydelis

Verslo informacijos centras

Reklaminis skydelis

Ūkininko patarėjas

Reklaminis skydelis

Sūduvos gidas

Reklaminis skydelis

Elektroniniai valdžios vartai

Reklaminis skydelis

Infostatyba

Reklaminis skydelis

Lietuvos žinios

Reklaminis skydelis

Vilkaviškio Vietos veiklos grupė

Reklaminis skydelis

Korupcijos prevencija

Reklaminis skydelis

SoDra

Reklaminis skydelis

Valstybine mokesčių inspekcija

Reklaminis skydelis

XXI amžius

Reklaminis skydelis

Bernardinai

Reklaminis skydelis

PrisijungimasJoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej KovalBus galima ginti savo teises susivienijus į skriaudą patyrusiųjų grupes Spausdinti El. paštas

Vyriausybė pritarė siūlymui įtvirtinti galimybę asmenims, kurie siekia apginti tapačias teises, vienytis į grupes ir bendrai pareiškiamu ieškiniu kreiptis į teismą dėl tokių teisių gynimo. Tokio teisių gynimo būdo poreikis yra akivaizdus tokiais atvejais kai, pavyzdžiui, neįvyko planuotas didelis koncertas ir organizatoriai neketina grąžinti pinigų už bilietus, taip pat jei keli šimtai poilsiautojų neišvyko į kelionę dėl kelionių organizatoriaus kaltės ir keleiviams nėra kompensuojami nuostoliai ar darbdavys nemoka savo darbuotojams atlyginimo ir pan.
Teisingumo ministras Remigijus Šimašius:  „Grupės ieškinys bus naudingas visiems. Atsiras galimybė gintis ir tiems, kurie šiuo metu neinicijuoja bylinėjimosi dėl finansinių priežasčių, patirties stokos, laiko sąnaudų. Lengviau bus ir atsakovui, kuris galės koncentruotis į vieną procesą, o ne į daug atskirų bylų. Galų gale, tai taupys tiek ieškovų, tiek atsakovų, tiek ir teismų bei valstybės laiką ir pinigus“.

Keletas faktų:

  • Šiuo metu įstatymai nenumato galimybės grupės ieškiniu ginti privačių interesų, o viešo intereso gynimas praktiškai negali būti realizuotas dėl reguliavimo trūkumų.
  • Siūloma nustatyti, kad grupės ieškinį teikti galės ne mažesnės kaip dvidešimt fizinių ar juridinių asmenų grupės.
  • Pernai teismuose iš viso nagrinėta daugiau nei 186 tūkst. civilinių bylų.
 
Vilkaviškyje lankėsi ūkio ministras Rimantas Žylius Spausdinti El. paštas

Birželio 22 dieną Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos nario Rimvydo Žiemio iniciatyva  su Vilkaviškio rajono verslininkais Vilkaviškio Turizmo ir verslo informacijos centre susitiko ūkio ministras Rimantas Žylius ir jo patarėjas Andrius Kalesnikas.

Įžanginėje kalboje svečias pateikė keletą pavyzdžių, įrodančių, kad daugelis idėjų nėra naujos, o nuo ko nors nusižiūrėtos. Todėl, pasak R. Žyliaus, žymiai svarbiau ne naujos idėjos, o gebėjimas, kaip sakė ministras, „paversti jas kūnu“. Ministras prisiminė, kad kai daugiau nei prieš metus tapo ministru, idėja buvo ta, kad nebūtų jokių naujų idėjų. Ministras sakė, kad politikams atrodo, kad „popierius yra viskas“, tačiau priėmus įstatymą, niekas nepasikeičia. Pasak ministro – didžiausias darbas yra įgyvendinti pamirštas gražias idėjas.

 
Pajevonio seniūną - bausti negalima pasigailėti? Spausdinti El. paštas

vilkaviskietis.info

„Pirmojo pasaulinio karo aukų amžino poilsio vietą išlyginęs seniūnas sulaukė bendruomenės ir klebono pasipiktinimo. Tokiems veiksmams nepritaria ir rajono vadovybė, kurios vadovybė žada įvertinti tokį seniūno elgesį.“ – rašoma portale vilkaviskietis.info. Skaitykite...

 
P. Saudargas. „Už didelę reikšmę nacionaliniam saugumui turinčios įrangos ir infrastruktūros vagystes baudžiama pernelyg švelniai“ Spausdinti El. paštas

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno pavaduotojas Paulius Saudargas kartu su kolegomis įregistravo LR Baudžiamojo kodekso 178 ir 187 straipsnių pakeitimo ir papildymo įstatymo projektą, kuriuo siekiama sudaryti sąlygas lengviau inkriminuoti svetimo turto vagystes iš energetikos, ryšių ar geležinkelio objektų, turinčių didelę reikšmę nacionaliniam saugumui ir griežčiau bausti už tokias veikas.

Parlamentarai siūlo pakeisti 178 straipsnio 3 dalį ir po žodžių „didelės vertės svetimą turtą“ įrašyti žodžius „arba pagrobė strateginę ar svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių įmonių infrastruktūros įrangą ir (ar) įrenginį arba jų dalis ar kitus priklausinius,“ ir šią dalį išdėstyti taip: „3. Tas, kas pagrobė didelės vertės svetimą turtą arba pagrobė strateginę ar svarbią reikšmę nacionaliniam saugumui turinčių įmonių infrastruktūros įrangą ir (ar) įrenginį arba jų dalis ar kitus priklausinius, arba didelės mokslinės, istorinės ar kultūrinės reikšmės turinčias vertybes, arba pagrobė svetimą turtą dalyvaudamas organizuotoje grupėje, baudžiamas laisvės atėmimu iki septynerių metų“.

 
Pilietiškumo pamoka Spausdinti El. paštas

Vilkaviškio Salomėjos Nėries mokyklos istorijos mokytoja Dalia Uldinskienė mūsų paklausė, ar žinome, kas yra lietuviui Lietuva. Atsakėme: pareiga būti žmogumi, atsakingu piliečiu.

Istorijos keliais einame ne tik per istorijos pamokas, bet ir lankome politinių kalinių, tremtinių, bei partizanų kapus, jų atminčiai pagerbti pastatytus paminklus. Birželio 19 dieną dalyvausime seminare – išvykoje „Tauro apygardos partizanų takais“. Tikimės, išvyka su skaitovais ir gyvais tų laikų liudininkais bus įdomi ir prasminga.

 
Lietuvos paštas pirmą kartą savo istorijoje sumokėjo dividendus valstybei Spausdinti El. paštas

Valstybės valdoma akcinė bendrovė Lietuvos paštas akcininkams išmokėjo 589 082 litų dividendų. Lietuvos paštas valstybei dividendus išmokėjo pirmą kartą savo istorijoje.

Lietuvos pašto generalinė direktorė Lina Minderienė: „Valstybinėms įmonėms akcininkai kelia konkrečius ir aiškius tikslus. Pirmiausia – dirbti pelningai ir duoti naudos valstybei. Lietuvos paštas įgyvendina bendrovei iškeltus tikslus ir 2011 metais po ketverių metų pertraukos uždirbo pelno. Džiugu, kad sumokėdami valstybei dividendus galime prisidėti prie šalies gerovės kūrimo“.

Lietuvos paštas 2012 metais planuoja dar labiau didinti veiklos efektyvumą, taip pat daugiau dėmesio skirti elektroninių ir finansinių paslaugų plėtrai. Bendrovei nuosekliai įgyvendinant užsibrėžtus tikslus, po metų galima tikėtis dar geresnių rezultatų ir didesnės grąžos valstybei.

 
Vyriausybė teikia Seimui siūlymų paketą nedarbui mažinti Spausdinti El. paštas

Vyriausybė posėdyje pritarė paketui, kuriuo siekiama mažinti bedarbystę šalyje, skatinti naujų darbų vietų kūrimą, užimtumą ir teikia jį Seimui. Siūlomais Darbo kodekso pakeitimais siekiama padaryti darbo santykius lankstesnius bei sudaryti daugiau galimybių darbdaviui ir darbuotojui susitarti dėl lankstesnių darbo formų. Šios priemonės paskatins užimtumą, taip atsiras daugiau įvairesnių darbo formų, versliems žmonėms bus paskata kurti naujas darbo vietas.

Premjeras Andrius Kubilius: „Vyriausybė priėmė reikšmingus sprendimus, kurių tikslas – didinant darbo santykių lankstumą paskatinti verslą drąsiau kurti naujas darbo vietas. Tai padėtų įveikti vieną iš skaudžiausių rykščių – krizės sukeltą didelę bedarbystę“. Vyriausybės vadovas taip pat apgailestavo, kad Trišalėje taryboje nebuvo pritarta visam siūlomam darbo santykių lankstumo paketui. Premjeras pabrėžė, kad socialinių partnerių, ypač profesinių sąjungų, atstovaujančių dirbančiųjų interesus, nejaudina rūpesčiai tų žmonių, kurie šiandien neturi darbo.

Keletas faktų:

  • Pažymėtina, jog Europos Komisija ne kartą rekomendavo Lietuvai didinti darbo rinkos lankstumą.
  • Skaičiai rodo, kad dabartinis šalies Darbo kodeksas neatspindi savų tikslų: pavyzdžiui, vien 2011m. iš 290 tūkst. atleistųjų tik 1,85 tūkst. gavo išeitines kompensacijas. Tokia pati tendencija buvo stebima ir ankstesniais metais.
  • Pagal paskutinį 2010 metais Pasaulio banko atliktą verslo sąlygų vertinimą Lietuvos darbo santykių reglamentavimas yra 120 vietoje iš 183 vertinamų šalių.

 
Pasirodė naujas „Proveržio“ numeris Spausdinti El. paštas

Kviečiu pasklaidyti jau penktąjį dešiniojo jaunimo leidinio „Proveržis“ numerį. Šį syk iškirtinį dėmesį  leidinio puslapiuose skiriame ekonomikos, verslo bei naujovių temoms. Akivaizdu, kad artėjantys rinkimai viešojoje erdvėje vis labiau stiprina opozicijos kritikos bangas, kuriomis skelbiama, jog pasirinktas netinkamas receptas, kaip lipti iš sunkmečio duobės, o ši kritika gausiai sodrinama erzeliu, jog galėjome gyventi prašmatniai, be jokios atsakomybės ir taupymo bei išlaidauti į valias. Kiti nuomonių formuotojai, pripažįstantys, kad brista lyg ir tuo keliu, iššūkius ir situaciją, su kuria krizės akivaizdoje susidūrė Lietuvos Vyriausybė - linkę švelninti ir tą laikotarpį vadinti tiesiog „nelengvu laiku“.  Tad šio numerio pagrindinėje temoje - pokalbis su buvusiu Ūkio ministru apie tą "nelengvą laiką" ir apie receptus, kurie padėjo kapstytis iš krizės.

Apie pastangas gyventi tausiau bei pasitelkti išmaniąsias technologijas, kad būtų tenkinami piliečių ir valstybės lūkesčiai ir apie tai, kaip ir kuomet dykumos ne tik žaliuoja, bet dar ir maitina - pasakoja europarlamentarė Radvilė Morkūnaitė, su Europos Parlamento delegacija viešėjusi Izraelyje.

Reaguodami į tarptautinių tyrimų agentūros paskelbtus rezultaus, kad Lietuva yra viena iš daugiausiai jaunų verslininkų turinčių ekonomikų, o pagal jaunų verslų skaičių lenkia kitas Europos valstybes, kalbiname kelis sėkmingus jaunus verslininkus, kurie nuoširdžiai dalinasi mintimis apie tai, ar verslas turėtų prisidėti prie "bendro gėrio" kūrimo, kodėl pasirinko verslą, taip pat diskutuojame ir apie verslo bei politikos santykį.

Skiltyje „Idėjos ir vertybės“ pateikiame Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus kalbą, kurioje TS-LKD Pirmininkas neformaliame jaunimo susibūrime dalinasi mintimis apie Sąjūdį kaip konservatyviąją revoliuciją, jo nubrėžtą trajektoriją, šios kadencijos darbus bei laukiančius iššūkius.

Šio numerio knygų lentynoje - Michailo Epšteino „Tėvystė“ - simboliška knyga birželio mėnesiui, kurioje svarstoma, ką iš tiesų reiškia būti tėvu.

Linkėdamas malonaus skaitymo ir kviesdamas dalintis savosiomis mintimis,
"Proveržio" redakcinės kolegijos vardu
Liutauras Kazlavickas

 
Skaitykite Antikorupcija.lt Spausdinti El. paštas

Seimo narė Agnė Bilotaitė kviečia skaityti naujausią 2012 m. kovo – gegužės mėn. Antikorupcija.lt numerį, kurio svarbiausios temos:

- Seime rengiamasi naikinti atsakomybę viešuosius ir privačius interesus supainiojusiems asmenims;
- A. Anušauskas: Siūlau nepritarti neskaidriems ir nesavalaikiams politinės kampanijos finansavimo pakeitimams;
- STT prašoma įvertinti Vyriausybei pateiktą projektą dėl socialinio būsto statybos Neringoje;
- Siūloma griežtinti bausmes už politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo tvarkos pažeidimus;
- A. Bilotaitė ragina Vyriausiosios tarnybinės etikos komisiją kreiptis į teismą dėl FNTT vadovo K. Jucevičiaus;
- VRK: K. Prunskienės partija ir „darbiečių“ sąrašas Vilniuje finansuoti neteisėtai; 
- Dėl Gedimino prospekto rekonstrukcijos reikia ikiteisminio tyrimo; 
- Kauno moksleiviai žino, kaip kovoti su korupcija;

Nuoroda:http://www.antikorupcija.lt/images/files/antikorupcija_7.pdf

Daugiau informacijos: www.antikorupcija.ltUž Lietuvą be korupcijos

 
Siūloma trumpinti leidimų verslininkams išdavimo laiką Spausdinti El. paštas

Ūkio ministerija siūlo sutrumpinti licencijų ir leidimų išdavimo trukmę ir leisti nerizikingą veiklą verslininkams pradėti iš karto, kai yra pateikiami prašymai ir kiti dokumentai.

Ūkio ministras Rimantas Žylius: „Mėnuo, kurį vidutiniškai reikia laukti licencijos, kenkia ne tik verslininkui, bet ir valstybei. Dėl to minėtu laikotarpiu per metus prarandama beveik 24 mln. litų, arba 0,02 proc. BVP, o dvi dienas negali pradėti dirbti mažiausiai tiek gyventojų, kiek Klaipėdoje gyvena darbingų žmonių. Negalime sau leisti patirti tokių nuostolių, todėl turime sudaryti sąlygas verslui veikti efektyviau ir sklandžiau. Štai kodėl Ūkio ministerija siūlo sutrumpinti licencijų ir leidimų išdavimo trukmę ir leisti verslininkams veiklą pradėti iš karto, kai yra pateikiami prašymai ir kiti dokumentai“.

Keletas faktų

Šiuo metu fiziniai ir juridiniai asmenys, ketinantys vykdyti licencijuojamą komercinę veiklą, nepriklausomai nuo verslo srities rizikingumo, be išduoto leidimo ar licencijos (popierinio dokumento) neturi teisės pradėti veiklos.

Pagal dabar galiojančią tvarką, licencijos ar leidimo reikia laukti apie 30 dienų. Dėl to kasmet prarandama apie 1000 darbo vietų.

Susipažinti su siūlomais pakeitimais galite čia.

 
Dirbantiems valstybinių pensijų gavėjams atstatomos pensijos Spausdinti El. paštas

Vyriausybė sutarė nuo šių metų rugsėjo 1-osios atstatyti tą pensijų dalį dirbantiems valstybinių pensijų gavėjams, kuri buvo sumažinta dėl draudžiamųjų pajamų sunkmečio laikotarpiui. Šiems pakeitimams dar turės pritarti Seimas.

Tokiu būdu atsisakoma Konstitucijai prieštaraujančio valstybinių pensijų perskaičiavimo, kuris buvo taikomas iki šiol. Šių metų vasarį Konstitucinis Teismas (KT) nusprendė, kad valstybinės pensijos dirbantiems pensininkams neturi būti mažinamos labiau nei nedirbantiems.

Keletas faktų

Nuo rugsėjo taip pat atstatomos sunkmečiu sumažintos pensijų „lubos“ – socialinio draudimo ir valstybinių pensijų suma galės siekti iki 1,5  užpraeito ketvirčio vidutinio darbo užmokesčio (sunkmečiu ši riba buvo sumažinta iki 1,3 VDU dydžio).

Dėl krizės sumažintas jau atstatytos į buvusį lygį nuo šių metų sausio.

Daugiau apie valstybinių pensijų atstatymą skaitykite čia

 
Suskystintų dujų terminalas kasmet sutaupytų po 400 mln. litų Spausdinti El. paštas

Lietuvai Klaipėdoje pastačius savo suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalą, 2011 metų rinkos kainomis tiekiant 2 mlrd. kubinių metrų dujų nuo 2015 metų Lietuvos vartotojai per metus sutaupytų iki 0,4 mlrd. Lt. Visų terminalo investicijų ir fiksuotų veiklos kaštų įtaka galutinėje gamtinių dujų kainoje sudarytų 2-3 proc. Tą akcentavo AB „Klaipėdos naftos“ generalinis direktorius Rokas Masiulis, šią savaitę pristatęs SGD verslo planą.

Terminalas sukurtų alternatyvą Rusijos dujų milžino „Gazprom“ tiekiamoms dujoms ir yra vienas iš strateginių energetikos projektų, Lietuvai siekiant įtvirtinti energetinę nepriklausomybę. Planuojama, kad SGD terminalas pradės veikti 2014 metų pabaigoje, jo pajėgumas būtų 2-3 mlrd. kubinių metrų per metus.

Keletas faktų

SGD terminalo verslo plane nurodoma, kad investicijos iki terminalo veiklos pradžios per 3 metus sieks apie 604 mln. litų, iš jų AB „Klaipėdos nafta“ investuos 293 mln. litų, o Klaipėdos jūrų uostas - 311 mln. litų. Projekto įgyvendinimui lėšų tikimasi pritraukti iš komercinių bankų, Šiaurės investicijų banko ar Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB).

 

 
Vilkavškio rajono savivaldybė siekia ES finansinės paramos investicinių projektų įgyvendinimui Spausdinti El. paštas

Vilkaviškio rajono savivaldybė, siekdama įgyvendinti Savivaldybės strateginiame plėtros plane numatytus uždavinius bei investicinius projektus, siekia gauti finansinę paramą ne tik iš ES struktūrinių fondų, bet ir iš kitų Europos Sąjungos lėšomis finansuojamų programų. Būdama pasienio teritorijoje ir besiribodama su kaimyninių valstybių – Lenkijos Respublikos ir Rusijos Federacijos – valstybėmis, Vilkaviškio rajono savivaldybė gali dalyvauti 2007–2013 m. Lietuvos, Lenkijos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną bei Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programose.

Įgyvendinti svarbūs projektai

Savivaldybė, palaikydama ryšius ir bendradarbiaudama su pasienio savivaldybėmis Lenkijoje, 2009–2011 m. laikotarpiu įgyvendino 4 projektus, kuriems finansinė parama buvo skirta iš Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos. Kartu su Suvalkų savivaldybe buvo įgyvendintas projektas, kurio metu buvo pagerinta pasienio kelių infrastruktūra tarp Vilkaviškio ir Suvalkų savivaldybių (bendra projekto vertė – 2 196 tūkst. Lt, Savivaldybės dalis – 750,3 tūkst. Lt). Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos finansinė parama buvo skirta dviem Savivaldybės kartu su partneriais Lenkijoje pateiktiems projektams, kurių metu buvo parengta techninė dokumentacija. Įgyvendinant projektą „Jaunimo bendradarbiavimas abipus sienos“ buvo parengta Vilkaviškio miesto stadiono rekonstrukcijos techninė dokumentacija (Savivaldybės dalis projekto biudžete – 342,0 tūkst. Lt). Trumpalaikių poilsio statinių Viščiakaimio ir Uosių kaimuose įrengimo bei pėsčiųjų ir dviračių takų kapitalinio remonto ir nuovažos įrengimo Vytauto g. Vilkaviškio m. techninė dokumentacija buvo parengta įgyvendinant projektą „Trijų valstybių sankirtos taškas – Vištytis – jungia regionus ir tautas“ (Savivaldybės dalis projekto biudžete – 56,6 tūkst. Lt).

 
Sutikimus statyti prie vandens nesudėtingus statinius išduos žemėtvarkininkai Spausdinti El. paštas

vilkaviskietis.info

Gegužę įsigaliojo naujos taisyklės, kuriose numatyta, jog sutikimus statyti ir naudoti valstybinės reikšmės paviršiniuose vandens telkiniuose laikinus nesudėtingus statinius (jachtų ir valčių elingus, inžinerinius statinius, išskyrus hidrotechninius statinius) išdavinės ir Nacionalinės žemės tarnybos teritoriniai Žemėtvarkos skyriai.

Po vieną įrenginį

Sutikimai gali būti išduodami privataus žemės sklypo savininkui arba valstybinės žemės naudotojui, kurių valdomi žemės sklypai ribojasi su valstybinės reikšmės paviršiniu vandens telkiniu, kuriame planuojama statyti laikinąjį nesudėtingą statinį. Taip pat savivaldybės ir valstybės institucijoms, jeigu tokia statyba reikalinga šių institucijų funkcijoms atlikti.

 
TS-LKD taryba pareiškė susirūpinimą dėl įvykių Garliavoje ir planuojamų referendumų dėl atominės elektrinės Spausdinti El. paštas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų taryba, reikšdama susirūpinimą dėl  š.m. kovo 23 d. ir gegužės 17 d.  įvykių Garliavoje ir suprasdama didelės dalies visuomenės pasipiktinimą ir nusivylimą priėmė rezoliuciją, kuria ragina Seimą, kitas Valstybės institucijas ir teisėsaugą, atsakingus pareigūnus ir politikus nevilkinant atlikti  reikiamus tyrimus ir pateikti visuomenei atsakymus į jai itin rūpimus klausimus.

Priimta rezoliucija TS-LKD kviečia valdžią ir visuomenę gerbti Valstybės Konstituciją ir įstatymus, kartu siekiant protingumo ir  teisingumo,  elgtis pilietiškai ir solidariai vardan Tėvynės ir visų  jos vaikų ateities.

 
TS-LKD taryba patvirtino kandidatus ir atrankos tvarką Spausdinti El. paštas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų taryba šiandien patvirtino dar 12 kandidatų  vienmandatėse apygardose: Naujosios Vilnios (Nr.10) – Emanuelį Zingerį; Danės (Nr.19) – Naglį Puteikį; Baltijos (Nr.20) – Evaldą Jurkevičių; Pajūrio (Nr.22) - Praną Žeimį; Dainų (Nr.25) – Gintautą Lukošaitį; Akmenės-Joniškio (Nr.39) – Artūrą Listavičių; Kėdainių (Nr.43) – Kęstutį Rimkevičių; Biržų-Kupiškio (Nr.48) - Dalių Bitaitį; Zarasų-Visagino (Nr.52) – Roką Žilinską; Kaišiadorių-Elektrėnų (Nr.59) – Ramūną Kartenį; Suvalkijos(Nr.63) - Mindaugą Kuklierių; Varėnos-Eišiškių (Nr.70) – Liutaurą Kazlavicką.

Tarybos sprendimu Prienų (Nr.67) apygardoje anksčiau tarybos patvirtintą kandidatę Ritą Keturakienę pakeitė Sergejaus Jovaiša. Kitame tarybos posėdyje bus tvirtinami likę kandidatai Ignalinos-Švenčionių (Nr.53) ir Raseinių apygardose.

TS-LKD taryba iš viso patvirtino 68 kandidatus vienmandatėse apygardose.

Taryba šiandien pritarė kandidatų į Seimą daugiamandatėje apygardoje sąrašo formavimo tvarkai.   Taryba taip pat apsisprendė, kad TS-LKD pirmininkas ir pirmoji pavaduotoja nebus reitinguojami. Kandidatai į abėcėlinius sąrašus bus siūlomi iki birželio1 d., reitingavimas skyriuose ir visos su tuo susijusios procedūros  turi būti įvykdytos iki liepos 1d.

 
A.Kubilius: TS-LKD taryba pradėjo dialogą dėl programinių tikslų Spausdinti El. paštas

Šiandien vykstančiame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų tarybos posėdyje partijos pirmininkas, PremjerasAndrius Kubilius trumpoje kalboje pakvietė bendrapartiečius diskusijai apie nuveikus ir būsimus darbus, siekiant pradėti dialogą dėl programinių tikslų artėjančiuose Seimo rinkimuose.

„TS-LKD jau ketvirtuosius metus prisiima atsakomybę už vykdomąją valdžią – taigi Vyriausybės darbai ir klaidos yra mūsų darbai ir klaidos“, - sakė A. Kubilius. „Turime įvertinti tai, kas nuveikta – čia yra kuo  pasidžiaugti, – ir turime sutarti, kokius darbus planuojame, kuo grindžiame tuos planus ir ką turime pasiekti. Turime suprasti, kad tai, ką darėme, buvo būtina daryti ir turime įrodyti, kad mūsų darbų tęstinumas – taip pat būtinas dalykas.“

 
Įsibėgėja 2012 m. bendruomenių vietos savivaldos programos įgyvendinimas Vilkaviškio rajono savivaldybėje Spausdinti El. paštas

Vadovaujantis Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos 2012 m. kovo 30 d. sprendimu Nr. B-TS-308 patvirtintu Vietos bendruomenių savivaldos 2012 metų programos lėšų vietos bendruomenių sprendimams įgyvendinti skyrimo ir jų naudojimo tvarkos aprašu bei 2012 m. balandžio 13 d. Valstybės biudžeto lėšų vietos bendruomenių tarybų sprendimams įgyvendinti pagal Vietos bendruomenių savivaldos 2012 metų programą naudojimo sutartimi, paskirstytos Valstybės biudžeto lėšos vietos bendruomenių tarybų sprendimams įgyvendinti.

 
Kaip pasitikėti ir ramiai miegoti? Gyvenimo lenktynes laimi atsargieji Spausdinti El. paštas

vilkaviskietis.info

„Žmonės turi savo kirpėją ar gydytoją, bet laikas pagalvoti ir apie asmeninį teisininką. Lietuvoje poreikis turėti asmeninį teisininką populiarėja. „Justicijos“  savininkas teisininkas Vaidas Šalaševicius sako, kad šiais laikais asmeninis teisininkas – būtinybė“ – rašoma portale vilkaviskietis.info. Skaitykite...

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 9 iš 17

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis

LKD

Reklaminis skydelis

LPKTS

Reklaminis skydelis

Orai

Reklaminis skydelis