„Santaka“

Reklaminis skydelis

LR Prezidentas

Reklaminis skydelis

LR Seimas

Reklaminis skydelis

LR Vyriausybė

Reklaminis skydelis

Vilkaviškio r. sav.

Reklaminis skydelis

Lietuvos regioninė politika

Reklaminis skydelis

Ekonomika.lt

Reklaminis skydelis

Lietuvos Savivaldybių asociacija

Reklaminis skydelis

Verslo informacijos centras

Reklaminis skydelis

Ūkininko patarėjas

Reklaminis skydelis

Sūduvos gidas

Reklaminis skydelis

Elektroniniai valdžios vartai

Reklaminis skydelis

Infostatyba

Reklaminis skydelis

Lietuvos žinios

Reklaminis skydelis

Vilkaviškio Vietos veiklos grupė

Reklaminis skydelis

Korupcijos prevencija

Reklaminis skydelis

SoDra

Reklaminis skydelis

Valstybine mokesčių inspekcija

Reklaminis skydelis

XXI amžius

Reklaminis skydelis

Bernardinai

Reklaminis skydelis

PrisijungimasJoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej KovalJeigu reikia kitiems, tai nereikia Giedrių jaunimo mokyklai? Spausdinti El. paštas

vilkaviskietis.info

Senutėliu kledaru pavojinga vežioti vaikus, todėl Giedrių jaunimo ir suaugusiųjų mokykla leidimo pirkti naujesnį autobusą paprašė savivaldybės tarybos. Kovo 30 dieną dešimčiai rajono išrinktųjų balsuojant „už“, bet vienuolikai „prieš“ ir dviem „susilaikius“, autobuso pirkimui nepritarta. Skaitykite...

 
Pradedamas naujas Visagino AE projekto etapas Spausdinti El. paštas

Sėkmingai užbaigus derybas, šiandien LR Vyriausybės rūmuose parafuota Visagino atominės elektrinės statybos Koncesijos sutartis.

Koncesijos sutartis nusako pagrindinius Visagino AE projekto vystymo principus – projekto bendrovei suteikiama teisė projektuoti, statyti, eksploatuoti ir atėjus laikui uždaryti atominę elektrinę, apibrėžiamos šalies šeimininkės ir investuotojo teisės bei įsipareigojimai. Sutartis užbaigia formalų „Hitachi“ investicijos ir „Hitachi-GE“ technologijos pasirinkimą ir įvardina sutartą Visagino AE projekto įgyvendinimo grafiką.

Koncesijos sutartį parafavo Koncesijos konkurso komisijos pirmininkas, energetikos viceministras Žygimantas Vaičiūnas ir „Hitachi“ viceprezidentas Masaharu Hanyu.

 
Į susitikimą kviečiami bendruomenių atstovai, seniūnai ir seniūnaičiai Spausdinti El. paštas

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pradėjo vykdyti Vietos bendruomenių savivaldos programą, kuria siekiama skatinti bendruomenes visoje Lietuvoje aktyviai dalyvauti priimant sprendimus dėl lėšų panaudojimo, tenkinant vietos bendruomenių viešuosius poreikius. Programos įgyvendinimui 2012 m. iš valstybės biudžeto yra skirta 8 mln. litų, kurie savivaldybėms paskirstyti pagal Valstybinės mokesčių inspekcijos pateiktus duomenis apie dirbančių ir mokančių gyventojų pajamų mokestį žmonių skaičių savivaldybėse.

Sprendimus dėl lėšų panaudojimo priims Vietos bendruomenių tarybos, sudarytosiš seniūnijų aptarnaujamų teritorijų ar kitų gyvenamųjų vietovių gyventojų, jų atstovų, šiose teritorijose veikiančių bendruomeninių organizacijų, religinių bendruomenių ir bendrijų bei kitų nevyriausybinių organizacijų atstovų.

Tokiu būdu bendruomenė pati galės spręsti, ką aktualu tvarkyti, įsigyti, t.y. kaip paskirstyti lėšas, tenkinant bendruomenės viešuosius poreikius. Pavyzdžiui, už gautas lėšas, jei bendruomenė matys poreikį, bus galima tvarkyti vaikų žaidimo aikšteles ar parkus, padėti nepasiturintiems bendruomenės nariams, organizuoti vaikų ar senelių užimtumą ir pan.

2012 m. balandžio 2 d., 10 val., Vilkaviškio rajono savivaldybės salėje su Vietos bendruomenių savivaldos programa supažindins Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Bendruomenių reikalų skyriaus vedėjas Arūnas Kučikas ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Paulius Saudargas.

Maloniai kviečiame dalyvauti

 
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų taryba patvirtino dalį kandidatų į Seimą vienmandatėse apygardose Spausdinti El. paštas

TS-LKD Taryba, laikydamasi TS-LKD Įstatų 14.2; 51.3; 106.4; 106.10; 117.2; 122.11 punktų reikalavimų, remiantis TS-LKD kandidatų į Seimą vienmandatėse apygardose atrankos ir tvirtinimo tvarka, pagal TS-LKD Prezidiumo 2012 m. kovo 14 ir kovo 21 d. sprendimais pateiktą kandidatų į Seimą vienmandatėse apygardose išdėstymo projektą bei atsižvelgiant į TS-LKD Priežiūros komiteto pateiktas išvadas ir siūlymus, tvirtina siūlomų kandidatų į LR Seimą vienmandatėse apygardose sąrašo projektą:

Nr. 2 Senamiesčio  – Arvydas Anušauskas;
Nr. 9 Lazdynų  – Algis Strelčiūnas;
Nr. 16 Dainavos – Kazimieras Kuzminskas;
Nr. 21 Marių – Nerijus Čapas;
Nr. 24 Saulės – Tomas Petreikis;
Nr. 30 Alytaus – Auksutė Ramanauskaitė-Skokauskienė;
Nr. 36 Kretingos – Vaidotas Bacevičius;
Nr. 38 Mažeikių – Lina Rimkienė;
Nr. 40 Telšių – Vilma Savickienė;
Nr. 44 Radviliškio – Vytautas Juozapaitis;
Nr. 45 Šiaulių kaimiškoji – Ernestas Juška;
Nr. 46 Pakruojo-Joniškio – Jonas Jurgeliūnas;
Nr. 49 Anykščių-Kupiškio – Jonas Šimėnas;
Nr. 53 Ignalinos-Švenčionių – Žilvinas Leleiva;
Nr. 55 Širvintų-Vilniaus – Violeta Podolskaitė;
Nr. 56 Vilniaus-Šalčininkų – Vidmantas Žilius;
Nr. 57 Vilniaus – Trakų – Laurynas Kasčiūnas;
Nr. 58 Trakų-Elektrėnų – Vidas Urbonavičius;
Nr. 61 Ukmergės – Janina Galiauskienė;
Nr. 64 Šakių – Algirdas Klimaitis;
Nr. 65 Kauno-Kėdainių – Justinas Urbanavičius;
Nr. 66 Kauno kaimiškoji – Donatas Jankauskas;
Nr. 67 Prienų – Rita Keturakienė;
Nr. 68 Vilkaviškio – Rimvydas Žiemys;
Nr. 69 Dzūkijos – Gediminas Krasauskas;
Nr. 71 Lazdijų-Druskininkų – Vaidas Šalaševičius

Taryba taip pat patvirtino Centrinio rinkimų štabo sudėtį. Štabo vadovu paskirtas TS-LKD vykdomasis sekretorius Raimundas Alekna.

Partijos taryba pritarė trijų skyrių Klaipėdos mieste steigimui, vietoj buvusio vieno. Taip pat nuspręsta formuoti Klaipėdos miesto skyrių sueigą.

 
A. Kubilius: TS-LKD prioritetai - subalansuota ekonomika, nepriklausoma energetika ir sisteminė teisėsaugos pertvarka Spausdinti El. paštas

Svarbiausia toliau užtikrinti ekonomikos stabilumą, tęsti strateginius energetikos projektus ir imtis sisteminių teisėsaugos pertvarkų – šiuos svarbiausius Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos tikslus Vilniuje vykusiame tarybos posėdyje įvardijo TS-LKD pirmininkas, premjeras Andrius Kubilius.

Jis pastebėjo, kad per trejus metus Lietuvos ekonomika nuėjo ilgą kelią, 2008 metais tai buvo išbalansuota ir išlaidi ekonomika, o dabar priartėjo prie Mastrichto kriterijų ir atgavo galimybes įstoti į eurozoną 2014 m., „jei eurozona atgaus patrauklumą”.. „Jeigu 2008 metų pabaigoje paveldėjome ekonomiką visiškai nepasirengusią pasaulinės krizės išbandymams, visiškai išbalansuotą, su didžiulėm padidintom išlaidom, tai dabar, po keturių metų atvedame ją prie euro zonos slenksčio - sutvarkytą, subalansuotą, augančią. Tuo galime didžiuotis, nepaisant to, kiek mus opozicija nekritikuotų“, - kalbėjo A. Kubilius.
Premjeras priminė, kad praėjusius metus Lietuva baigė su 5.9 proc. bendro vidaus produkto augimu. Tai vienas didžiausių augimų visoje ES. Šiais metais planuojamas 2.5 procentų BVP augimas.
 
VTEK nusprendė pradėti tyrimą dėl A.Neiberkos Spausdinti El. paštas

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija, susipažinusi su Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos laikinosios tyrimo komisijos šios savivaldybės tarybos nario, Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto pirmininko Algirdo Neiberkos elgesio atitikčiai Įstatymo nuostatoms įvertinti išvadoms, nutarė joms nepritarti. Todėl, pasinaudodama įstatymų jai suteiktais įgalinimais, Komisija pradėjo savarankišką tyrimą dėl A. Neiberkos elgesio.

Komisija Vilkaviškio rajono savivaldybei buvo pavedusi įvertinti gautą informaciją, esą A. Neiberka savivaldybėje ir Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komitete galbūt sprendžia viešosios įstaigos Vilkaviškio ligoninė, kurioje dirba jo sutuoktinė, veiklos klausimus. Be to nurodoma ir tai, kad A. Neiberka yra šios gydymo įstaigos stebėtojų tarybos narys. Savivaldybės Komisijai pateiktose išvadose nurodoma, kad Vilkaviškio rajono savivaldybėje bei stebėtojų taryboje sprendžiant klausimus dėl VšĮ Vilkaviškio ligoninė, A. Neiberkai viešųjų ir privačių interesų konfliktas nekilo. Todėl jo elgesys atitinka Įstatymo reikalavimus.

 
Privačių miškų savininkų dėmesiui! Spausdinti El. paštas

LR aplinkos ministerija kartu su Šiaulių universiteto vadybos inovacijų centru privačių miškų savininkų miškų valdose teikia nemokamas individualias konsultacijas dėl konkrečios jūsų miško valdos:
• ES paramos
• tvarkymo
• priežiūros
• atkūrimo
• apsaugos ir naudojimo klausimais.

 

 
Kelias į ligoninę – eismas ratu Spausdinti El. paštas

vilkaviskietis.info

Buvo Vilkaviškio ligoninėje durys, pro kurias žmonės ėjo lankyti savo artimųjų, bet vieną dieną „eismas“ buvo nukreiptas kita puse. Nors nepatogu žmonėms sukti ratus ir klampoti purvinu keliuku iki ligoninės, bet kito kelio jie neturi. Nepatenkinti piliečiai kreipėsi į savivaldybės administraciją - gydymo įstaigos steigėją – bet ir rajono vadovai iki šiol neranda priemonių pakeisti situacijos. Skaitykite...

 
VVG tinkle - Vilkaviškio atstovė Spausdinti El. paštas

vilkaviskietis.info

Vasario 8 dieną Kernavėje vyko Vietos veiklos grupių tinklo visuotinis ataskaitiniame susirinkimas. Jo metu buvo renkamas pirmininkas ir valdyba. Naująja VVG tinklo pirmininke išrinkta Kaišiadorių rajono VVG pirmininkė Janina Augustinavičienė, o valdyboje dirbs ir buvusiai Marijampolės apskričiai atstovaus Vilkaviškio krašto VVG pirmininkė Lina Kružinauskienė. Skaitykite...

 
Nevyriausybinės organizacijos kviečiamos dalyvauti projektų teikimo konkurse Spausdinti El. paštas

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija, vykdydama Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos 2010 m.gruodžio 22 d. sprendimu Nr.B-TS-1420 patvirtintą Vilkaviškio rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų 2011-2018 metų rėmimo programą, kviečia rajono nevyriausybines organizacijas dalyvauti projektų teikimo konkurse.

Paraiškos priimamos iki balandžio 12d. 17.00 val. Investicijų ir strateginio planavimo skyriuje. Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis į Investicijų ir strateginio planavimo skyrių (S.Nėries g.1, 229 kab., tel. 60 007).

Mindaugas Lenkas, Investicijų ir strateginio planavimo skyriaus vyriausiasis specialistas

Priedai:
Vilkaviškio rajono savivaldybės 2011-2018 metų nevyriausybinių organizacijų rėmimo programa
Vilkaviškio rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų įgyvendinimo programos nuostatai
Konkurso paraiška
Konkurso paraiškos vertinimo anketa

 
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos pozicija dėl susiklosčiusios politinės situacijos Spausdinti El. paštas

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija apgailestauja dėl Lietuvos Respublikos Prezidentės atsisakymo patenkinti Ministro pirmininko teikimą atleisti R. Palaitį iš Vidaus reikalų ministro pareigų ir nesutinka su teikimo, kaip „priešrinkiminio apsistumdymo“, apibūdinimu.

Ministro atleidimu Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius siekė atkurti teisingumą, o ne tenkinti kokias nors partines ambicijas. Prezidentė, nepritardama ministro klaidos atitaisymui, paremdama ministrą R. Palaitį kartu prisiėmė ir atsakomybę už buvusius bei būsimus jo veiksmus.

 
„Kūrybinių partnerysčių“ projekte - Virbalio moksleiviai Spausdinti El. paštas

vilkaviskietis.info

Vilkaviškio rajono Virbalio vidurinė mokykla dalyvauja „Kūrybinių partnerysčių“ projekte. Projektas vykdomas Švietimo ir mokslo ministerijos iniciatyva, iš dalies remiamas Europos socialinio fondo. Projektą „Kūrybinės partnerystės“ įgyvendina Ugdymo plėtros centras. Skaitykite...

 
Vilkaviškio savivaldybė projekto „Lyderių laikas 2“ finišo tiesiojoje Spausdinti El. paštas

vilkaviskietis.info

Projekto „Lyderių laikas 2“ atrankoje buvo kviečiamos dalyvauti savivaldybės, pasiryžusios atsinaujinti ir didinti švietimo darbuotojų vadybines kompetencijas. Projektą laimėjo 15 savivaldybių, tarp jų – ir Vilkaviškio. Skaitykite...

 
Sužibėjo Gražiškių gimnazija Spausdinti El. paštas

vilkaviskietis.info

Kasmetinio eTwinning programos konkurso „Geriausia eTwinning mokykla 2011“ nugalėtoja 16-20 metų amžiaus kategorijoje šįkart pripažinta Vilkaviškio rajono Gražiškių gimnazija. Skaitykite...

 
Leidžiamas žurnalas jaunimui Spausdinti El. paštas

Mielieji,

Naujausias dešiniojo jaunimo žurnalo "Proveržis" numeris jau laukia Jūsų interneto platybėse ir kviečia diskutuoti apie Lietuvos energetinį saugumą ir jam besipriešinančią "žaliąją" koloną, užsienio politiką, Rytų Europos ir Šiaurės šalių tapatybines takoskyras, apie jauno žmogaus grįžimą į savo gimtąjį miestą, miestelį ir kaimą. Pro akis neturėtų praslysti ir dvi istorinės vinjetės, kurios kvies atsakyti į klausimą, kas gi yra konservatorius, taip pat - gerosios mėnesio žinios bei artėjančių renginių ir įvykių apžvalga.

Keletas minučių, skirtų žurnalo sklaidymui, Jūsų dalijimasis mintimis neabejotinai pradžiugins leidinio redakcinę kolegiją, autorius ir pašnekovus - Bernardą Gailių, Radvilę Morkūnaitę, Mantą Adomėną, Emilį Kazlauską, Vaivą Sapetkaitę, Algirdą Kazlauską, Justą Šireiką, Andrių Vyšniauską, Kristiną Bilinskaitę, Tomą Kaziulėną ir Konstantiną Rečkovą.

Trečiąjį, vasario mėnesio "Proveržio" numerį rasite sekdami nuorodą http://proverzis.com/

Liutauras Kazlavickas

 
Vienu prašymu remsime organizacijas ir partijas kelerius metus Spausdinti El. paštas

Šiemet įsigalioja naujovės skiriant paramą organizacijoms ir partijoms nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio: nauja prašymo forma, galimybė teikti paramą vienu prašymu kelerius metus, praneša Marijampolės apskrities valstybinė mokesčių inspekcija.

Partijoms galima skirti iki 1 proc., o kitiems gavėjams, kaip ir anksčiau – iki 2 proc. nuo sumokėto GPM, terminas koreguoti prašymus pratęstas iki liepos 31 d., jau pateiktų prašymų koreguoti nebūtina.

Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR Finansų ministerijos (toliau – VMI prie FM) informuoja, kad gyventojai nuo šių metų gali paremti ne tik visuomenines organizacijas, fondus ir kitus paramos gavėjus, skirdami jiems iki 2 proc. pajamų mokesčio dalies, bet ir iki 1 proc. skirti politinėms partijoms (iš viso – 3 proc. nuo praėjusiais metais sumokėto gyventojų pajamų mokesčio).

 
Kovo 11-oji: nepriklausomybės ir žmogaus teisių atkūrimas Spausdinti El. paštas

Skaičiuojame 23-uosius atkurtos nepriklausomos Lietuvos metus. Demokratinė laisva valstybė yra neatsiejama nuo pagarbos žmogui – pagarbos žmogaus pagrindinėms teisėms ir laisvėms.

Žvelgiant į Lietuvos istoriją, matome, jog žmogaus teisių idėja mūsų tautoje turi senas tradicijas. Jau 1922 m. Lietuvos Respublikos Konstitucijoje buvo suformuluoti tam tikri žmogaus teisių principai. Antrajame šios Konstitucijos skirsnyje „Lietuvos piliečiai ir jų teisės“ įtvirtintos lyčių lygybės prieš įstatymą nuostatos, tikėjimo ir sąžinės laisvės, turto neliečiamybės principai, draudžiama diskriminacija kilmės, religijos, tautybės pagrindu.Tarpukario karta, antrosios sovietinės okupacijos metais pasirinkusi  partizanines  kovos kelią, gynė ne tik Lietuvos laisvę, bet ir etines, moralines vertybes, sudarančias žmogaus teisių pagrindą. Tai atsispindėjo partizanų leidžiamuose dokumentuose, pogrindinėje spaudoje, rašytuose atsiminimuose.

 
Vilkaviškio ligoninės medikų girtavimo neįrodė Spausdinti El. paštas

vilkaviskietis.info

Kovo 1 dieną, baigiantis darbo valandoms, Vilkaviškio savivaldybės administracija gavo informacijos, kad VšĮ Vilkaviškio ligoninėje galimai vartojami alkoholiniai gėrimai. Kilo įtarimų, kad neblaivūs gali būti šios įstaigos vadovas Romualdas Vytautas Sveikata ir jo pavaduotojas Petras Vaitiekūnas. Į gydymo įstaigą nuvykusi savivaldybės administracijos sudaryta komisija vyriausiąjį gydytoją rado savo darbo vietoje, o jo pavaduotojas staiga kažkur dingo.

Pavaduotojas neatėjo

Pasak Vilkaviškio savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Evaldo Janulionio, gavus pranešimą buvo sureaguota per 15 minučių. Sudaryta komisija apie 16.25 val. nuvyko į ligoninę ir susitiko su vyriausiuoju gydytoju R.V.Sveikata. Medikas neatsisakė bendrauti su savivaldybės atstovais, kurie įsitikino, jog R.V.Sveikata vizualiai atrodo blaivus.

 
Mokyklų bendruomenės stoja į kovą dėl išlikimo Spausdinti El. paštas

vilkaviskietis.info

Svarstant savivaldybės mokyklų tinklo pertvarkos 2012–2015 metų planą, labiausiai konfrontavo Vilkaviškio pradinės ir Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklų bendruomenės. S.Nėries pagrindinės mokyklos vadovai norėtų užsiauginti sau pamainą, todėl prašė savivaldybės tarybos pritarimo formuoti pradines klases. Tam suskubo pasipriešinti Vilkaviškio pradinės mokyklos atstovai, nes tuštėjančios klasės reikštų liūdną pradinės mokyklos pabaigą.

 
« PradžiaAnkstesnis11121314151617SekantisPabaiga »

Puslapis 11 iš 17

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis

LKD

Reklaminis skydelis

LPKTS

Reklaminis skydelis

Orai

Reklaminis skydelis