„Santaka“

Reklaminis skydelis

LR Prezidentas

Reklaminis skydelis

LR Seimas

Reklaminis skydelis

LR Vyriausybė

Reklaminis skydelis

Vilkaviškio r. sav.

Reklaminis skydelis

Lietuvos regioninė politika

Reklaminis skydelis

Ekonomika.lt

Reklaminis skydelis

Lietuvos Savivaldybių asociacija

Reklaminis skydelis

Verslo informacijos centras

Reklaminis skydelis

Ūkininko patarėjas

Reklaminis skydelis

Sūduvos gidas

Reklaminis skydelis

Elektroniniai valdžios vartai

Reklaminis skydelis

Infostatyba

Reklaminis skydelis

Lietuvos žinios

Reklaminis skydelis

Vilkaviškio Vietos veiklos grupė

Reklaminis skydelis

Korupcijos prevencija

Reklaminis skydelis

SoDra

Reklaminis skydelis

Valstybine mokesčių inspekcija

Reklaminis skydelis

XXI amžius

Reklaminis skydelis

Bernardinai

Reklaminis skydelis

PrisijungimasJoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej KovalIšleistas naujas „Europos laiku“ numeris Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 04 Lapkritis 2011 20:24

Ką tik išleistas naujas Laimos Andrikienės biuro leidžiamo žurnalo „Europos laiku“ numeris. Skaitykite...

 
Festivalio metu pasirašyta bendradarbiavimo sutartis Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 03 Lapkritis 2011 22:14

Spalio 29 dieną Vilkaviškio rajono savivaldybės Tarybos atstovai – Gintautas Plečkaitis ir mero pavaduotojas Algirdas Bagušinskas – lankėsi Kaliningrado apskrityje, municipaliniame Gusevo rajone, kur buvo paminėtos lietuvių grožinės literatūros pradininko Kristijono Donelaičio 295 – osios gimimo bei paminklo Guseve atidengimo penktosios metinės ir, siekiant plėtoti ekonominius, politinius ir administracinius ryšius tarp Vilkaviškio rajono savivaldybės ir Gusevo municipalinio rajono administracijos, buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis. Ceremonijoje dalyvavo ir Lietuvos konsulato Kaliningrade atstovai.

 
Virbalyje bus tiesiami vandentiekio ir nuotekų tinklai Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 03 Lapkritis 2011 22:07

Vilkaviškio rajono savivaldybė informuoja, jog vykdant projektą „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros renovavimas ir plėtra Vilkaviškio rajone“ bus vykdoma vandentiekio ir nuotekų tinklų plėtra ir renovacija Virbalio mieste.

Projektas finansuojamas ES, Lietuvos Respublikos ir Vilkaviškio rajono savivaldybės lėšomis. Dalis šių lėšų ir bus panaudota Virbalio miesto gyventojų buičiai pagerinti: nuotekoms surinkti ir išvalyti, higienos normas atitinkančiam geriamajam vandeniui tiekti.

 
Rajono Tarybos daugumai linkiu sėkmės ir kantrybės Spausdinti El. paštas
Antradienis, 25 Spalis 2011 09:50

Antanas BIRGIOLAS, „Santaka“, 2011-10-25

Praėjusios savaitės „Santakoje“ perskaičiau straipsnius „Nesutarimai Tarybai garbės nedaro“ (Nr. 120) ir „Valdančioji dauguma į Vyriausybę kreipėsi dėl aplinkkelio“ (Nr. 119).

Gaila, kad opozicija, siekdama sugriauti Savivaldybės tarybos posėdį, leidžia sau išeiti iš salės ir taip lieka nepatvirtinti svarbūs sprendimai. Labai gerai, kad Tarybos dauguma nusprendė kreiptis į Vyriausybę bei ministerijas dėl aplinkkelio pro Virbalį ir Kybartus statybos. Kreipimesi argumentuotai išdėstyti motyvai dėl aplinkkelio įrengimo būtinybės. Juk tiek metų minėtų miestų gyventojai patiria vis didėjančius sunkumus dėl tranzitinių automobilių keliamo triukšmo, teršiamos aplinkos bei pavojaus pėstiesiems, o ypač – vaikams. Dėl nuolatinės vibracijos skyla pastatų sienos, trikdoma žmonių sveikata.
Valstybės sieną kertančių automobilių srautas labai sparčiai auga. Per dvejus metus jų padaugėjo beveik dvigubai. Vien šiemet per pirmąjį pusmetį pervažiavo 290 tūkst. automobilių.

 
Dešimt metų širdį virpinančio gerumo... Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 23 Spalis 2011 14:25

Prieš dešimt metų Vilkaviškio rajono daugiavaikes šeimas lankyti ir joms padėti pradėjo organizacijos „Solidarity“ vadovas Gerhardas Jozefas Carlas. Veiklos jubiliejaus proga Vilkaviškio rajono savivaldybės Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyrius nusprendė surengti padėkos vakarą. Ponui Carlui padėkoti susirinko gausus būrelis pagalbos sulaukusių šeimų. Šventės metu simboliškai paminėta ir praėjusi socialinių darbuotojų diena.

Džiugi nuotaika geradario viešnagės metu neapleido nuo ankstaus ryto – per tradicija tapusį daugiavaikių šeimų lankymą G.J. Carlas išpildė dviejų šeimų – Lišauskų ir Botyrių – svajonę turėti savo namus. Šeimos bijojo žiemos – gyventi senuose būstuose nebebuvo įmanoma. Tačiau su viltimi lauktas geradaris dar kartą įrodė, jog nuoširdus noras padėti ir širdies gerumas padeda įveikti visas kliūtis. Nuo šiol minėtų šeimų vaikai gyvens šiltuose ir gražiuose namuose.

 
Ar yra gyvenimas po krizės? Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 23 Spalis 2011 11:53

„Sunku patikėti, bet Lietuva, regis, pradeda tiestis po krizės. Žinoma, kaip jau daugelis pastebėjo, objektyvūs skaičiai yra ne tas pats kaip geros savijautos faktorius (angl. feel-good factor). Mes jau pakilome į paviršių, jau per ploną vandens sluoksnį matyti dangus, bet mūsų nuotaikos vis dar drumzliname ežero dugne.“ – rašome straipsnyje, kurį publikuoja portalas „Delfi“. Skaitykite...

 
Vilniuje įteikti „Auksinės krivūlės“ apdovanojimai geriausioms Lietuvos savivaldybėms Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 14 Spalis 2011 07:53

Švenčiant Lietuvos vietos savivaldos dieną jau šeštus metus iš eilės „Auksinės krivūlės“ apdovanojimais už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbtos Lietuvos savivaldybės. Iškilmingos „Auksinės krivūlės 2011“ ceremonijos metu 13 ministerijų bei Policijos departamentas paskelbė savo „Auksinės krivūlės“ laureatą – labiausiai tam tikroje srityje pasižymėjusią savivaldybę - bei įteikė jam apdovanojimą. Skaitykite...

 
„Rudens prijuostėje“ pasidžiaugta rudens derliumi Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 13 Spalis 2011 19:36

Tradicinė šventė „Rudens prijuostė“ šiemet nepaliko abejingų – nuraudusiais medžių lapais pabarstytais takeliais pasidžiaugti, pabūti kartu ir pasididžiuoti derliaus gausa bei pasidalinti kitų metų darbų planais sugužėjo daugybė rajono žmonių. Nors švente bene labiausiai džiaugėsi ūkininkai, tačiau ir miesto žmogui čia tikrai buvo į ką pažiūrėti ir ką nuveikti.

 
Savivaldybės kaimynystėje – geležinis vilkas Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 13 Spalis 2011 11:01

Netoli Vilkaviškio rajono savivaldybės pastatyta geležinė vilko skulptūra – miesto įkūrimo legendos simbolis. Teatralizuotoje ir žiūrovus sužavėjusioje skulptūros atidengimo šventėje „Misterija miesto saugotojui“ keturių stichijų – žemės, oro, ugnies ir vandens – „prikeltas“ vilkas ateityje sulauks ir kiškio draugijos.

Renginį vedė Liutauras Kasulaitis, žiūrovams pasirodė marijampoliečių grupė „AGE“, muzikantas Ričardas Makūnas, menines kompozicijas atliko rajono moksleiviai. Renginį nuspalvino idėjos bendraautoriai – „Senų vežimų“ klubas, kaip visuomet atidardėjęs nepakartojamais istorija dvelkiančiais automobiliais.

 
Išleistas naujas EP narės Laimos Andrikienės naujienlaiškio numeris Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 12 Spalis 2011 21:41

Ką tik išleistas naujas Laimos Andrikienės naujienlaiškio numeris. Skaitykite...

 
Galima teikti pasiūlymus dėl dviračių takų Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 10 Spalis 2011 18:48

2011 m. rugsėjo 26 d. 17.15 val. Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centre įvyko susitikimas-diskusija „Dėl dviračių ir pėsčiųjų takų vystymo programos kūrimo Vilkaviškio rajone“.  Susitikime dalyvavo 20 suinteresuotų asmenų, kurie pateikė siūlymus dėl pėsčiųjų ir dviračių takų išdėstymo, atnaujinimo ar plėtros. Siekiant tinkamai pasirengti 2014-2020 m. ES struktūrinės paramos laikotarpiui, atsižvelgiant į dviračių ir pėsčiųjų  transporto reikšmę darniam judumui nuspręsta sudaryti  pasiūlymų duomenų bazę. Pasiūlymus galima teikti pagal atskiras  kategorijas:

1. Pėsčiųjų takų kūrimas, atnaujinimas ir plėtra;

2. Dviračių takų skirtų susisiekimui  kūrimas, atnaujinimas ir plėtra;

3. Dviračių takų skirtų turizmui kūrimas, atnaujinimas ir plėtra.

 
Įvyko turnyras „Vilkaviškio šaulys 2011“ Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 02 Spalis 2011 13:28

Šeštadienį Pilviškiuose įvyko šaudymo iš pneumatinių šautuvų turnyras „Vilkaviškio šaulys 2011“. Pirmasis turnyras buvo organizuotas tuometinio Jaunųjų tautininkų organizacijos  prezidento Žilvino Leškevičiaus iniciatyva. Pamačius, kad jaunimui (ir ne tik) toks renginys patinka, buvo nutarta jį pakartoti, tad šiais metais įvyko jau ketvirtas turnyras iš eilės.

Tiesa, prasiplėtė bendraminčių, kurie prisideda jį organizuojant ratas: jei pirmajį organizavo JTO ir TS-LKD Vilkaviškio skyrius, antrąjį ir trečiąjį – JTO, TS-LKD Vilkaviškio skyrius ir Pilviškių seniūnija, tai šiais metais prie jo organizavimo prisidėjo ir UAB Hepmeda vadovas Linas Blažaitis.

Priešakyje su vadu Raimundu Mertinkaičiu varžyboms teisėjavo Lietuvos Šaulių sąjungos Marijampolės apskrities 4 šaulių rinktinės šauliai. Kad būtų kuo šaudyti kaip visuomet šovinių parūpino Vilkaviškyje esanti, UAB „Zala arms“ priklausanti, parduotuvė. Į renginį savo turimais daugiau nei trisdešimties metų senumo automobiliais atvyko Senų Vežimų klubo atstovai su Petru Žilioniu priešakyje. Savo tikslą – populiarinti seną techniką senų automobilių entuziastai pasiekė: jaunimas iškart puolė automobilius apžiūrinėti.

 
Rajono neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančios organizacijos kviečiamos dalyvauti projektų teikimo konkurse Spausdinti El. paštas
Antradienis, 13 Rugsėjis 2011 11:31

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija, vadovaudamasi 2011 m. liepos 1 d. socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymu Nr. A1-309 patvirtintu „Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektų finansavimo tvarkos aprašu“, kviečia rajono neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančias organizacijas dalyvauti projektų teikimo konkurse.

Projektų paraiškas gali teikti įregistruotos juridinių asmenų registre neįgaliųjų socialinės integracijos srityje veikiančios organizacijos– asociacijos, labdaros ir paramos fondai, religinės bendruomenės ir bendrijos, viešosios įstaigos (išskyrus viešąsias įstaigas, kurių savininko teises įgyvendina valstybės arba savivaldybės institucija), kurios teikia nuolatines, periodinio pobūdžio (ne rečiau kaip keletą kartų per savaitę pasikartojančias) paslaugas.

Paraiškos priimamos iki spalio 15 d. Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyriuje. Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis į Socialinės paramos ir sveikatos priežiūros skyrių (S. Nėries g. 1, 120 kab., tel. (8 342) 60 097, http://www.vilkaviskis.lt

 
Kodėl būtina steigti gyvenamo namo bendriją Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 20 Rugpjūtis 2011 20:03

Į liepos 30 dieną vykusio rajono Savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkę buvo įtrauktas sprendimo „Dėl daugiabučių gyvenamųjų namų administratoriaus paskyrimo“ projektas. Tačiau Statybos, architektūros, teritorijų planavimo ir vietinio ūkio komiteto nariai padiskutavę pasiūlė Tarybai minėto klausimo dar nesvarstyti, nes buvo nuspręsta, kad jį reikėtų paruošti kruopščiau, konkrečiau apibrėžiant administratoriaus funkcijas ir tiksliau apskaičiuojant administravimo kainą.

Pastebėtina, kad administravimo paslaugą teikiančios įmonės dažnai yra ne tik gyventojams atstovaujantys paslaugų užsakovai, bet ir jų teikėjai, t. y. vykdytojai. Tokia situacija gali sudaryti prielaidas piktnaudžiauti. Be to, teko girdėti kalbant, jog pasitaiko atvejų, kai administruojančios įmonės skelbia formalius konkursus, neieško pigesnių ir kokybiškesnių paslaugų, namo savininkų susirinkimai organizuojami formaliai, o gyventojai nepakankamai informuojami apie savivaldos galimybes, neatsiskaitoma už veiklą.

 
Savivaldybės tarybos posėdžiai bus transliuojami tiesiogiai Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 04 Rugpjūtis 2011 11:28

>Dangyra Apanavičienė, „Santaka“, 2011-08-04

Penktadienį vykusio rajono Tarybos posėdžio tiesioginę transliaciją rajono gyventojai jau galėjo stebėti internete. Tačiau šia galimybe, ko gero, niekas nepasinaudojo, nes viešai apie tai kol kas skelbta nebuvo.
Galimybė tiesiogiai internetu transliuoti posėdžius atsivėrė Savivaldybėje įdiegus elektroninės demokratijos priemones.
– Penktadienį vyko tik bandomoji transliacija. Kol nebaigtos įdiegti visos programos, kol viskas nesustyguota, gyventojų apie šią naujovę tiesiog neinformavome, – sakė rajono Savivaldybės administracijos Informacinių technologijų skyriaus vyr. specialistas Viktoras Bernotas. 
Kaip naudotis nauja informacine sistema, specialistas posėdyje pirmiausiai apmokė rajono Tarybos narius, paaiškino jiems pagrindinius sistemos veikimo principus, pademonstravo, kaip elgtis su įranga. 

 
Savivaldybės Tarybos dauguma tobulina savo veiklos programą Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 04 Rugpjūtis 2011 11:18

Savivaldybės Tarybos dauguma tobulina savo veiklos programą ir tikisi į šį procesą pakviesti rajono nevyriausybinių organizacijų, draugijų, sąjungų, sambūrių atstovus. Tai suteiktų galimybę rajono gyventojams pareikšti savo nuomonę kuriant rajono ateitį ir dalyvauti Savivaldybės valdyme.

 
Savivaldybės meras Algimantas Antanas Greimas lankėsi Kybartų seniūnijoje Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 10 Liepa 2011 17:38

Liepos 5 dieną Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algimantas Antanas Greimas Kybartų seniūnijoje priėmė gyventojus asmeniniais klausimais.

Vėliau jis susitiko su Kybartuose įsikūrusios ir jau daugiau kaip dvidešimt metų sėkmingai dirbančios įmonės „Srovė“ padalinių vadovais. Meras padėkojo „Srovės“ kolektyvui ir asmeniškai jo vadovui Arvydui Abraičiui už tai, kad kolektyvas per sunkmetį išlaikė sukurtas darbo vietas, ir už visokeriopą paramą tvarkant ir grąžinant Kybartų miestą.

 
Visuomenė toleruoja „mažąją“ korupciją Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 03 Liepa 2011 16:32

„Nors kalbėdami apie korupciją, dažniausiai turime galvoje didžiulius kyšius aukštiems valstybės ar teisėsaugos pareigūnams, tačiau egzistuoja ir vadinamoji mažoji korupcija, su kuria kovoti nė kiek ne lengviau, nes ji, rodos, tiesiog įaugusi į kraują“ – pradedamas straipsnis, publikuojamas portale „Delfi“. Skaitykite...

 
Susitikime aptartos ateities perspektyvos Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 23 Birželis 2011 14:30

Vilkaviškio rajono meras Algimantas Antanas Greimas Savivaldybėje priėmė UAB „Litesko“ atstovus – komercijos direktorių R. Germaną, filialo „Vilkaviškio šiluma“ direktorių J. Bartaškevičių, l. e. filialo komercijos direktorės pareigas R. Kubilienę. Šiame susitikime taip pat dalyvavo Tarybos narys A. Mackevičius ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas E. Janulionis.

Svarbiausias susitikimo tikslas, atsižvelgiant į tai, kad ir Savivaldybėje, ir UAB „Litesko“ pasikeitė vadovai, buvo susipažinti, pabendrauti, aptarti šilumos ūkio reikalus. Savivaldybės merui pareiškus susirūpinimą dėl didelių šilumos kainų, buvo diskutuota apie galimas investicijas, dėl kurių kaina vartotojams ateityje galėtų mažėti. Bendraujant buvo pritarta nuomonei, kad artimiau su UAB „Litesko“ veikla išsamiau turėtų susipažinti ir naujieji Savivaldybės tarybos nariai. Todėl buvo nuspręsta, kad artimiausiame Tarybos posėdyje, vyksiančiame birželio 28 dieną, filialo „Vilkaviškio šiluma“ atstovai Tarybos narius supažindins su įmonės veikla ir problemomis. Pranešime planuojama pateikti palyginamuosius veiklos skaičius, visų praeitų metų rodiklių skirtumus, apžvelgti ateities perspektyvas, taip pat bus atsakyta į Tarybos narių klausimus.

 
« PradžiaAnkstesnis11121314151617SekantisPabaiga »

Puslapis 15 iš 17

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis

LKD

Reklaminis skydelis

LPKTS

Reklaminis skydelis

Orai

Reklaminis skydelis