„Santaka“

Reklaminis skydelis

LR Prezidentas

Reklaminis skydelis

LR Seimas

Reklaminis skydelis

LR Vyriausybė

Reklaminis skydelis

Vilkaviškio r. sav.

Reklaminis skydelis

Lietuvos regioninė politika

Reklaminis skydelis

Ekonomika.lt

Reklaminis skydelis

Lietuvos Savivaldybių asociacija

Reklaminis skydelis

Verslo informacijos centras

Reklaminis skydelis

Ūkininko patarėjas

Reklaminis skydelis

Sūduvos gidas

Reklaminis skydelis

Elektroniniai valdžios vartai

Reklaminis skydelis

Infostatyba

Reklaminis skydelis

Lietuvos žinios

Reklaminis skydelis

Vilkaviškio Vietos veiklos grupė

Reklaminis skydelis

Korupcijos prevencija

Reklaminis skydelis

SoDra

Reklaminis skydelis

Valstybine mokesčių inspekcija

Reklaminis skydelis

XXI amžius

Reklaminis skydelis

Bernardinai

Reklaminis skydelis

PrisijungimasJoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej KovalEsame pažangių idėjų, būtinų sprendimų ir sąžiningų argumentų partija Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 23 Birželis 2011 13:27

TS-LKD Suvažiavime, vykusiame birželio 18 d., Marijampolėje dirbantis Seimo narys dr. A.Vidžiūnas išrinktas TS-LKD pirmininko pavaduotoju. Be to, kadangi pastaruosius trejus su viršum metų savo dalykinę ir politinę veiklą jis sieja pirmiausia su Marijampole, A.Vidžiūnas kreipėsi TS-LKD Marijampolės skyrių su prašymu laikyti jį TS-LKD Marijampolės skyriaus nariu. Pateikiame jo kalbos Suvažiavime ištrauką.

Dr. A.Vidžiūno kalbos, pasakytos TS-LKD Suvažiavime 2011.06.18, ištrauka

Turėdami prieš akis šiandieninę Lietuvos – ūkio, finansų, kultūros, žmogiškosios savijautos – būklę, turėtume padaryti bent kelis dalykus. Pirma, užsidegti akis. Antra, tikėti, pasitikėti – savimi, vienas kitu, visa savo bendruomene, kiekvienu bendražygiu, į kai ką kartais žvelgiančiu ir kitaip, bet išpažįstančiu tuos pačius principus ir matančiu tuos pačius tikslus. Trečia, aktyviau, moderniau, drąsiau organizuoti savo veiklą ir eiti į frontą už savo idėjas, už programas, už vertybes, už savo žmones ir valstybės institucijas, už kurias mes šiandien atsakingi. Žinoti ir viešinti mūsų gerus darbus, nes padaryta labai daug.

Mus kritikuoti bus kam – iš kairės ir iš radikaliosios dešinės. Atsižvelkim, analizuokim, diskutuokim, taisykimės, linkėčiau, kad partija ginčytųsi ugningai ir programiškai, bet būkim principingai tvirti. Neabejodami žinokim patys ir sakykim kiek įmanoma plačiau: esame pažangių idėjų, būtinų atsakingų sprendimų ir sąžiningų argumentų partija.

Ar turėtume slėpti: Lietuvos ekonomikos atsigavimas šiandien sparčiausias visoje ES; korupcijos suvokimo indeksas gerėja, tai reiškia, kad žmonės mato – šita valdžia kitokia, ne tiek veikiama šešėlio; pagal ES lėšų panaudojimą esame sėkmingiausių ES valstybių trejete!

 
Įvyko Marijampolės regiono plėtros tarybos posėdis Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 23 Birželis 2011 13:17

„Sūduvos gide“ rašoma, kad birželio 21 d. vyko pirmasis naujos sudėties Marijampolės regiono plėtros tarybos posėdis. Posėdžio pradžioje apžvelgti Marijampolės regiono socialiniai ir ekonominiai rodikliai, regiono projektų, finansuojamų ES fondų lėšomis, planavimo ir įgyvendinimo eiga Marijampolės regione, Marijampolės regiono plėtros planas 2006-2013 metams. Skaitykite...

 
Eismo saugumo komisijoje Spausdinti El. paštas

Vilkaviškio rajono savivaldybės administracija informuoja, kad Eismo saugumo komisija birželio 15 dieną įvykusiame posėdyje priėmė sprendimą pakeisti eismo tvarką Statybininkų–Maironio gatvių sankryžoje, Vilkaviškio mieste.

Atkreipiame visų rajono gyventojų dėmesį į tai, kad nuo šiol pagrindinė gatvė bus Statybininkų gatvė, o šalutinė gatvė – Maironio gatvė. Liepos 11 dieną Maironio gatvėje bus įrengtas kelio ženklas Nr. 204 „Važiuoti nesustojus draudžiama“.

Visus eismo dalyvius raginame būti atidžiais ir atsargiais.

Eismo saugumo komisijos protokolą rasite čia.

 
Vilkaviškyje lankėsi žymus medikas Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 19 Birželis 2011 11:34

Rimvydas Žiemys

Birželio 16 d. Vilkaviškio kultūros centro mažojoje salėje vilkaviškiečiai išklausė akademiko Jurgio Brėdikio paskaitos tema „Ateities medicina – energetinė medicina“. Po paskaitos žymus mokslininkas trumpai pristatė savo knygas „Ne dievai“ ir „Ties riba“, kurias čia pat buvo galima įsigyti. Pranešėjas taip pat atsakė į susirinkusiųjų klausimus, o tie, kas įsigijo knygas, gavo ir mokslininko autografą.

Akademiką į Vilkaviškį atlydėjo firmos „Pirmas žingsnis“, gaminančios ortopedinius gaminius, savininkas A.Astrauskas, kuris kaip ir akademikas J.Brėdikis, yra vienas iš asociacijos „Šviesuva“ įkūrėjų. Tai – visuomeninė organizacija, vienijanti įvairių sričių lektorius: mokslininkus, universitetų ir kitų aukštųjų mokyklų dėstytojus, pedagogus, medikus, inžinierius, ekonomistus, menininkus, politologus, verslininkus. Asociacijos kūrybinį branduolį sudaro žymūs mokslininkai, verslininkai, švietimo ir kultūros veikėjai. Asociacija kiekvieno mėnesio pirmąjį ketvirtadienį A.Astrausko firmoje “Pirmas žingsnis” (Raudondvario pl. 150, Kaunas) organizuoja nemokamus švietėjiškus ir pažintinius renginius. Informaciją apie juos galima rasti http://www.sviesuva.lt.

 
Partijų lyderiai nusprendė padėti rajono Savivaldybės tarybai Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 19 Birželis 2011 14:44

Dangyra Apanavičienė, „Santaka“, 2011-06-18

Darbo partijos Vilkaviškio skyriaus pirmininko Antano Marčiulionio iniciatyva, į Apskritojo stalo diskusiją buvo pakviesti politinių partijų skyrių vadovai. Jie nusprendė tokius susibūrimus ateityje organizuoti reguliariai, o savo pastebėjimais bei patarimais padėti dirbti rajono Savivaldybės tarybos nariams.
Apskritojo stalo idėja rajone nėra nauja – ji atgyja kone po kiekvienų savivaldos rinkimų. Tik apmaudu, kad po keleto tokių susitikimų organizatoriai išsikvepia ir diskusijos išblėsta. Galbūt šis bandymas bus išskirtinis ir politikų bendri susibūrimai taps tradiciniai.

Šįkart į kvietimą padiskutuoti atsiliepė beveik visų daugiau ar mažiau aktyviai rajone veikiančių politinių jėgų atstovai. Susitikime dalyvavo ir Savivaldybės tarybos mandatus iškovojusių partijų lyderiai – Algirdas Neiberka (LSDP), Valdas Kamaitis (Valstiečių liaudininkų sąjunga), Rimvydas Žiemys (TS-LKD) – ir savivaldos rinkimus pralaimėjusių partijų atstovai – Kęstutis Akramas (Liberalų sąjūdis), Kęstutis Žiemys (Liberalų ir centro sąjunga), Levas Akucevičius (Naujoji sąjunga (socialliberalai), Ona Giedrienė (partija „Tvarka ir teisingumas“) su savo pavaduotoja. Sambūryje nebuvo matyti tik Pensininkų partijos atstovų.

 
D.Kreivys. Socialdemokratams nemalonu kalbėti apie korupciją… Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 16 Birželis 2011 21:14

Dainius Kreivys, buvęs ūkio ministras, premjero visuomeninis patarėjas

„Korupcijos Lietuvoje nėra, na gerai, jos beveik nėra ir, žinote, man apskritai nemalonu apie tai kalbėti ir net gi klausytis“, - mestelėjo garbingas socialdemokratas. Drąsiau, žvilgtelkite į savo kūrinį, gerbiami socializmo ir demokratijos kalviai, mūsų šalies politinės kultūros ir sistemos architektai, valdę šalį didžiąją dalį viso nepriklausomybės laikotarpio.

Suprantu, kad mes kalbame skirtingomis kategorijomis ir atstovaujame skirtingą istorinę atmintį. Pagal rytietiškus standartus valdininko pamaloninimas nėra kyšis. Tai tik priemonė sužadinti draugiškus jausmus, pagaliau tai galinga inspiracija pastarajam nuveikti ką nors gero.

Nesvarbu, kad to gėrio recipientas tokiais atvejais nėra valstybė ir jos piliečiai, bet žmogus, bičiulis, kuris pagal socialdemokratišką sampratą yra pirmiausia. Taigi viskas tik dėl jo ir jam – bičiuliui.

Pagaliau, tūlas partietis iš kairės patikslintų, kad socialdemokratai mūsų valstybe rūpinosi jau nuo tų tolimųjų 1945-ųjų, tiesdami kelius, statydami viadukus ir elektrines, konstruodami dujotiekius. Todėl tik jie ir žinojo geriausiai, kaip reikia pasitarnauti žmogui privatizuojant tuos dujų vamzdžius, skirstomuosius tinklus ar vieną kitą alkoholio fabrikėlį, o korupcija čia nieko dėta, nes bičiulystė svarbiausia.

 
Trumpai apie pastatų šildymą Spausdinti El. paštas
Antradienis, 14 Birželis 2011 09:43

Darius Gagys Tarybos narei Birutei Šeimienei atsiuntė atsakymą į jos paklausimą, kuriame glaustai išdėstė pastatų šildymo ypatumus. Pateikiame šį paaiškinimą.

Termografinė nuotrauka iliustruojanti pagrindinę daugiabučių pastatų bėdą – netolygų šilumnešio paskirstymą po visą pastato šildymo sistemą.

 
Mirštąs ir kitoks lietuvis Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 12 Birželis 2011 15:07

„Apie gyvąjį lietuvį - vėliau, o pradžiai - apie jo vyraujančią alternatyvą. Mirštantis lietuvis? Taip. Buvo čia, prie Baltijos, tokia gentis. Mirštančio lietuvio būties pamatai yra trys: verkimas, gėrimas, bėgimas“ – taip straipsnį „Lietuvos žiniose“ pradeda profesorius Vytautas Landsbergis. Skaitykite...

 
Pradės dirbti šios kadencijos regionų plėtros tarybos Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 09 Birželis 2011 13:18

Rimvydas Žiemys, Vilkaviškio r. sav. tarybos narys

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Regioninės plėtros įstatymu ir Lietuvos Respublikos Vyriausubės 2010 m. rugsėjo 15 d. nutarimu Nr.  1324 „Dėl atstovų į regionų plėtros tarybas skyrimo“, Vidaus reikalų ministras 2011 m. gegužės 31 d. įsakymu Nr. IV-420 „Dėl regionų plėtros tarybų sudėties patvirtinimo ir įgaliojimų suteikimo“ patvirtino visų 10 regionų plėtros tarybų sudėtis ir įgaliojo Vyriausybės skirtus atstovus kviesti pirmuosius regionų plėtros tarybų posėdžius ir jiems pirmininkauti, kol bus išrinkti šių tarybų pirmininkai.

Pimasis Marijampolės regiono plėtros tarybos posėdis įvyks 2011 m. birželio 21 d. Į Marijampolės regiono plėtros tarybą yra deleguoti šie atstovai: Kalvarijos savivaldybės meras Valdas Aleknavičius, Šakių rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius, Kazlų Rūdos savivaldybės tarybos narys Giedius Bielskus, Marijampolės savivaldybės meras Vidmantas Brazys, Kalvarijos savivaldybės tarybos narys Antanas Burinskas, Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algimantas Antanas Greimas, Marijampolės rajono savivaldybės tarybos narys Kostas Jankauskas, LRV atstovė Birutė Kažemėkaitė, Kazlų Rūdos savivaldybės meras Aidas Vaišnoras, Šakių rajono savivaldybės tarybos narys Zenonas Ulkė, Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Algis Žvaliauskas ir šių eilučių autorius.

 
R.Bogdanas. Vainikas metiniam prezidentės pranešimui Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 08 Birželis 2011 19:50

„Vainikais pagerbiami nugalėtojai. Vainikai gula ant supiltų kapų. Įvairių paskirčių jie gali turėti, tačiau bendroji jų prasmė yra vainikuoti kokį nors įvykį ar etapą. Kuo buvo vainikuotas šiųmetinis prezidentė pranešimas?“ – pradedamas R.Bogdano straipsnis „Delfyje“. Skaitykite...

 
A.Medalinskas. D.Grybauskaitės ir V.Adamkaus pranešimai: skirtumai Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 08 Birželis 2011 19:45

„Išklausęs šią savaitę prezidentės Dalios Grybauskaitės metinį pranešimą, buvęs šalies vadovas Valdas Adamkus pareiškė, kad neišgirdo nieko naujo. Ką galvojo apie prezidento V. Adamkaus metinius pranešimus dabartinė šalies vadovė galima tik spėlioti, tačiau jų abiejų metinių pranešimų tekstai leidžia mums daryti pirmąsias išvadas, kuo vieno šalies vadovo požiūris skiriasi nuo kito požiūrio į Lietuvą ir jų pačių atsakomybę už visa tai“ – straipsnį, kuris publikuojamas portale „Delfi“ A.Medalinskas. Skaitykite...

 
Mažoji išpažintis Spausdinti El. paštas
Antradienis, 07 Birželis 2011 17:20

Algirdas BAGUŠINSKAS, 2011-06-07, „Santaka“

Noriu trumpai atsiliepti į opozicijos pareiškimą, pateiktą paskutiniame Savivaldybės tarybos posėdyje, ir prašymą atsakyti į jį. Dalis buvusių bičiulių, kurie yra dabartiniai opozicijos nariai, dar kartą parodė savo egoistinius, skubotus valdžios siekius. Jie tai daro prisidengdami dar neįsiteisėjusiais prokuratūros nutarime išdėstytais skausmingos avarijos, įvykusios praėjusių metų gruodžio 1 dieną kelyje „Gražiškiai–Vilkaviškis“, tyrimo rezultatais. Pareiškime reikalaujama viešai atsiprašyti rajono gyventojų. Iš tikrųjų, nors ir nežinau, neprisimenu aplinkybių, lėmusių eismo įvykį, aš labai išgyvenu dėl to, kas įvyko, ir nors nežinau savo kaltės ar nekaltės, vis tiek dėl to apgailestauju, atsiprašau visų ir labai užjaučiu žuvusiųjų artimuosius bei draugus.

Bet, mano nuomone, opozicijai reikia ne to. Jiems reikia, kad aš, nors ir neprisimindamas ir nežinodamas aplinkybių, prisipažinčiau kaltas dėl įvykio – tai leistų jiems įgyvendinti savo senus sumanymus.

 
Lietuviška žodžio laisvė – korupcijos narve, arba už ramybę reikia susimokėti Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 06 Birželis 2011 14:40

„Kas sieja Meksiką, Filipinus, Bulgariją ir Lietuvą? Šios šalys pasaulyje garsėja labiausiai korumpuota žiniasklaida. Tai savaitgalį paskelbė didžiausias ir įtakingiausias Norvegijos dienraštis „Aftenposten“, didesniu nei 250 tūkst. tiražu leidžiamas nuo 1860 metų“, – pradedamas straipsnis portale „15 min. lt“. Skaitykite...

 
Vidaus reikalų ministerijos Marijampolės apskrities skyriaus darbuotojai gegužės 27 d. lankėsi Vilkaviškio rajono savivaldybėje Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 03 Birželis 2011 06:41

Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Marijampolės apskrities skyriaus darbuotojai gegužės 27 d. lankėsi Vilkaviškio rajono savivaldybėje. Skaitykite...

 
Vilkaviškyje viešėjo dvi vokiečių delegacijos Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 01 Birželis 2011 20:09

Vilkaviškio rajone pastarosiomis dienomis viešėjo dvi vokiečių delegacijos.

Praeitą ketvirtadienį į rajoną atvyko svečiai iš Visbeko. Tai – Vilkaviškio rajono garbės piliečio A. Hopingo vadovaujama penkių žmonių delegacija, kurios svarbiausias tikslas buvo aplankyti Alvito Šv. Kazimiero vaikų globos namus.

Bendravimas su A. Hopingu užsimezgęs jau daugiau nei prieš dešimt metų, tik pradėjus steigtis minėtiems globos namams. Kuriant šiuos globos namus, o vėliau ir juos išlaikant, didelės paramos kunigas V. Kajokas būtent sulaukė būtent iš A. Hopingo bei kitų Vokietijos Visbeko srities šeimų. Kiekvienais metais ši vokiečių delegacija lankosi Alvite, atveža įvairios labdaros, todėl ir šiais metais globos namai iš garbingų svečių sulaukė vertingos paramos. Susitikimų metų A. Hopingas pabrėžė, kad jie nepaprastai vertina kunigo V. Kajoko veiklą, pasidžiaugė, kad jo vadovaujamuose globos namuose vaikai auga tarsi tikrose šeimose.

 
Negalime tylėti Spausdinti El. paštas
Antradienis, 31 Gegužė 2011 10:22

Valdas VOSYLIUS ir dar keletas Darbo partijos Vilkaviškio skyriaus narių, Santaka, 2011 m. gegužės 30 d.

Perskaitę straipsnį „Negarbė generolui išduoti savo pulką“ („Santaka“, Nr. 52) negalime tylėti. Patys dalyvavome balandžio 27 d. visuotiniame Darbo partijos susirinkime, į kurį buvo atvykęs partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas. Visada gerbėme šį žmogų, pritarėme jo mintims ir sprendimams, tačiau po šio susirinkimo nuomonę apie jį pakeitėme iš esmės.

Mes savo buvusį skyriaus pirmininką Petrą Žilionį pažįstame kaip padorų, sąžiningą, nuoširdų, veiklų žmogų, mokantį bendrauti, sugebantį įsiklausyti į kiekvieno problemas, pasiruošusį padėti kiekvienam, prašančiam pagalbos. Jį pažįstame kaip verslininką, Vilkaviškio miesto bendruomenės pirmininką, „Rotary“, „Senų vežimų“ klubo narį. Be to, dar galima vardyti ir daugelį kitų jo veiklų. Jis visur spėja, visada įsipareigojimus atlieka dorai ir sąžiningai. Negailėdamas savo laisvo laiko, finansų P. Žilionis į partiją būrė aktyvius visuomenės veikėjus. Žmonės jį vertino, per rinkimus skyriaus pirmininkas pelnė daugiausiai balsų.

Kai išgirsti tokį nepagrįstą šmeižtą, pasidaro labai apmaudu. Dviejų partijų vadų, V. Uspaskicho ir A. Butkevičiaus, susitarimas po kojomis pamina moralę, pagarbą žmogui. Nejučiomis savęs imi klausti: tai kokie žmonės partijai reikalingi? Pasak V. Uspaskicho, kad ir neišmanantys, bet svarbiausia – ištikimi. Argi negalima turėti savo nuomonės ir jos išsakyti? Labai gaila, kad tik taip buvo įvertintas 6 metų vadovavimas partijos skyriui ir jos rėmimas .

 
Naujasis meras tikisi didesnio žmonių aktyvumo Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 13 Gegužė 2011 10:44

Dangyra APANAVIČIENĖ, „Santaka“, 2011 m. gegužės 12 d. ketvirtadienis

Ant rajono Savivaldybės mero Algimanto Antano GREIMO darbo stalo tebeguli oficialus Seimo nario Česlovo Juršėno laiškas. Buvęs bendražygis šiltais laiško žodžiais sveikina A. A. Greimą su išrinkimu į garbingas pareigas ir linki sėkmės.
Pats meras teigė, kad jam sėkmės gyvenime dirbant bet kokius darbus tikrai nestigo, ir sutiko atsakyti į keletą „Santakos“ klausimų.

– Nors dauguma rajono gyventojų Jus pažįsta, tačiau trumpai prisistatykite.

– Vilkaviškiečiai mane tikrai pažįsta. Čia gimiau, užaugau, baigiau mokyklą, o toliau – dirbau. Perėjau naudingą darbo mokyklą – nuo krovėjo iki vadovo. Visuomet stengiausi vadovautis iš tėvo išgirsta taisykle: jei atėjai darbą dirbti nors ir pusę dienos, daryk taip, lyg čia dirbtum amžinai. Ir nesakyčiau, kad man nesisekė. Tuometiniame „Žemūktechnikos“ susivienijime išdirbau 33 metus. Dirbau elektriku montuotoju, meistru, darbų vykdytoju, kai įmonės atsiskyrė, buvau paskirtas autotransporto įmonės direktoriumi. 
Įdomu tai, kad buvau parašęs tik vieną prašymą priimti į darbą. Nors vyko įmonės reorganizacijos, sujungimai, prijungimai, tačiau į kitą struktūrą ar kitas pareigas visada būdavau priimamas perkėlimo tvarka.

 
Etikos inspektorė: žiniasklaidos geltonėjimas – ne vien Lietuvos bėda Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 07 Gegužė 2011 13:00

Portale „Delfi“ publikuojamas straipsnis apie pastaruoju metu vykstantį žiniasklaidos kokybės blogėjimą. Straipsnyje teigiama, kad padaugėjo užsakomosios žiniasklaidos, prastėjo bendra jos kokybė.

Pasak Z. Zamžickienės, žiniasklaidos laisvę šiandien gaubia šou žanro rūbas. „Tokia laisvė nepripažįsta atsakomybės, propaguoja naują kalbėjimo ir bendravimo stilių – „be ribų”, „be jokių tabu”. Kai kuriose laidose gujami paskutiniai etikos likučiai: agresyvumas, tirštas tamsių spalvų potėpis, naujų laikų „prokuratorių” tonas ir galutinis viešas nuosprendis prasilenkia su žmogaus nekaltumo prezumpcija. Tokia stilistika neretai taikoma ir laikraščiuose.

Kadangi tai šiandien išties aktuali problema, kviečiame šį straipsnį skaityti...

 
Svarbiausia – ne politiniai interesai, o siekis tarnauti žmonėms Spausdinti El. paštas
Ketvirtadienis, 05 Gegužė 2011 08:12

Algirdas BAGUŠINSKAS

Vilkaviškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas

Paskutiniame rajono Tarybos posėdyje nustebino balsavimo rezultatai dėl Savivaldybės administracijos direktoriaus. Juk kiekvienos Tarybos narių grupės, koalicijos, frakcijos tikslas – dalyvauti įgyvendinant priimtus sprendimus, Lietuvos Respublikos įstatymus, tenkinant gyventojų poreikius. Įstatymai vienodi visoje Lietuvoje, o Savivaldybės tarybos sprendimai, priimti balsuojant pakankamai vieningai 80 proc., rajono gyventojams. Tačiau per praėjusį naujos Tarybos posėdį, kuriame vieningumas siekė daugiau kaip 90 proc., daugumos koalicija, sudaryta iš nepartinių ir Tėvynės sąjungos atstovų, įrodė, kad jiems svarbiausia ne politiniai interesai, o siekis tarnauti žmonėms.

Eiti administracijos direktoriaus pareigas buvo pasiūlyta socialdemokratui, Kybartų seniūnui Audriui Balbieriui, kuris tuoj po rinkimų į Savivaldybės tarybą iš Socialdemokratų partijos buvo realiausias kandidatas. Ši kandidatūra buvo aptarta su partijos bičiuliais, nes jo darbo rezultatai iš visų seniūnijų (dirbo Kybartų mieste) buvo įvertinti geriausiai. Jo darbingumas, kompetencija, mokėjimas spręsti problemas daugumos kybartiečių buvo vertinami gerai. Akivaizdu, jog partijai laimėjus savivaldos rinkimus svarbiausia buvo ne tiesiogiai dalyvauti sprendžiant rajono gyventojų aktualijas, o laimėjimą panaudoti partijos interesams.

 
« PradžiaAnkstesnis11121314151617SekantisPabaiga »

Puslapis 16 iš 17

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis

LKD

Reklaminis skydelis

LPKTS

Reklaminis skydelis

Orai

Reklaminis skydelis