„Santaka“

Reklaminis skydelis

LR Prezidentas

Reklaminis skydelis

LR Seimas

Reklaminis skydelis

LR Vyriausybė

Reklaminis skydelis

Vilkaviškio r. sav.

Reklaminis skydelis

Lietuvos regioninė politika

Reklaminis skydelis

Ekonomika.lt

Reklaminis skydelis

Lietuvos Savivaldybių asociacija

Reklaminis skydelis

Verslo informacijos centras

Reklaminis skydelis

Ūkininko patarėjas

Reklaminis skydelis

Sūduvos gidas

Reklaminis skydelis

Elektroniniai valdžios vartai

Reklaminis skydelis

Infostatyba

Reklaminis skydelis

Lietuvos žinios

Reklaminis skydelis

Vilkaviškio Vietos veiklos grupė

Reklaminis skydelis

Korupcijos prevencija

Reklaminis skydelis

SoDra

Reklaminis skydelis

Valstybine mokesčių inspekcija

Reklaminis skydelis

XXI amžius

Reklaminis skydelis

Bernardinai

Reklaminis skydelis

PrisijungimasJoomlaWatch 1.2.12 - Joomla Monitor and Live Stats by Matej KovalĮ antrąjį TS-LKD partijos pirmininko rinkimų turą pateko A. Kubilius ir V. Landsbergis Spausdinti El. paštas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininko rinkimuose balsavimo teisę turėjo 16 320 partijos nariai, iš jų balsavo 9528. Už A. Kubilių balsavo 4383, V. Landsbergį 3557, V. Stundį 1588. Į antrąjį rinkimų turą pateko A. Kubilius ir V. Landsbergis.
Antrojo turo balsavimas vyks balandžio 28-29 d. TS-LKD partijos skyriuose/ skyrių sueigose nuo 11 val. iki 20 val. Nariai, negalintys balsuoti numatytu laiku savo skyriuose, turi galimybę iš anksto balsuoti balandžio 26 d. (penktadienį) nuo 11 val. iki 20 val. TS-LKD partijos būstinėje (L.Stuokos-Gucevičiaus 11, Vilnius).
Vilkaviškio skyriuje daugiausiai balsų surinko Andrius Kubilius bei Vytautas Landsbergis.

 
Kodėl būtina kovoti su korupcija Spausdinti El. paštas

Į klausimą, kas yra korupcija, vienu sakiniu atsakyti nėra lengva. Paprastai turima omenyje politinė arba biurokratinė korupcija, tačiau ne kas kita yra ir dovanėlė dėstytojui už geresnį pažymį, ar kad ir nedidelis kyšis medikui.
Korupcija – sisteminis, pasaulėžiūrinis, kultūrinis reiškinys. Ji gali egzistuoti bet kurioje šalyje, bet kuriuo laikmečiu, esant bet kokiai valdžiai. Tai reiškia, kad tikimybė jog ją visiškai eliminuos kokios nors reformos beveik lygi nuliui, nes pagundų visados bus. Beje, visuomenės požiūris kinta, todėl elgesys, kuris šiandien yra priimtinas, rytoj gali būti traktuojamas kaip netinkamas.
Kad kalbėti apie korupciją pradėta ne naujaisiais amžiais, galima spresti iš antikos laikų istorijos. Danielis Kaufmanas ir Vito Tanzi mėgsta remtis Indijos tekstu, vadinamu Artashastra. Jame Kautilija, vienas iš imperatoriaus Chandragupta Maurya patarėjų, kalba apie korupcijos neišvengiamumą ir būtinybę ją apriboti. Europos mokslininkai kalba apie nevaldomą korupciją Senovės Romoje ir Graikijoje. Pavyzdžiui, MacMullen‘as (1988) teigia, kad korupcija buvo viena iš pagrindinių Romos imperijos žlugimo priežasčių. Vilsonas (1989) nurodo, kad ir Atėnų demokratija buvo ne be korupcijos apraiškų. Apie korupciją išraiškingai byloja ir Kinijos pavyzdžiai. Lambsdorfas, Taube ir Šramas (2005) nurodo, kad maždaug apie III amžių prieš Kristaus gimimą Činų dinastija turėjo išsamų ir kietą bausmių už korupciją kodeksą. XI-ame amžiuje Kinijos reformatorius Vang Anši nurodė, kad korupcija gali atsirasti netgi esant patikimoms institucijoms ir geriems įstatymams, jeigu nebus pasirinkti tinkami įstatymo tarnai. Istorija įrodo, kad tinkamo vadovavimo pasikliaujant vien tik gerais įstatymais neužtenka. Antai, Čingų dinastijos žlugimo ir nepavykusių reformų priežastis buvo korupcija. Korupcija egzistuoja visada, visose šalyse ir visose santvarkose. Skiriasi tik požiūriai į ją. Moralistai į ją žiūri kaip į visuomeninį, ekonominį ir politinį skaudulį, tuo tarpu revizionistai teigia, kad korupcija turi būti išanalizuota ir apibrėžta objektyviau.

 
L. Andrikienė renkasi Europos Parlamentą ir traukiasi iš TS-LKD partijos pirmininko rinkimų kampanijos Spausdinti El. paštas

Europos Parlamento narė dr. Laima Andrikienė laišku kreipėsi į Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų pirmininką A. Kubilių, kitus kandidatus į partijos pirmininkus V. Landsbergį ir V. Stundį bei TS-LKD sekretoriatą informuodama, kad traukiasi iš iš TS-LKD pirmininko rinkimų kampanijos ir prašo nelaikyti jos kandidate į TS-LKD pirmininkus nuo 2013 m. balandžio 15 dienos.
Ji apsisprendė pasirinkti visavertį darbą Europos Parlamente: “Netikėtai tapau kandidate į aukštas pareigas Europos Parlamente, ir matau, kad kokybiškai vykdyti dvi rinkimų kampanijas vienu metu yra neįmanoma. Apsisprendžiau grįžti ir pilna jėga dirbti Europos Parlamente. Šiandien nežinau, kuo baigsis rinkimai EP – pergale ar pralaimėjimu, tačiau renkuosi Europos Parlamentą.”

 
Vilkaviškyje lankėsi Seimo nariai Paulius Saudargas ir Valentinas Stundys Spausdinti El. paštas

Rimvydas Žiemys

Šeštadienį Tėvynės sąjungos Vilkaviškio skyriuje lankėsi Seimo nariai Paulius Saudargas ir Valentinas Stundys. Svečių apsilankymo tikslas – rinkiminė agitacija prieš neužilgo vyksiančius TS-LKD pirmininko rinkimus. Priminsiu, kad  į pirmininko postą kandidatuoja keturi asmenys: dabartinis partijos pirmininkas Andrius Kubilius, Europos Parlamento narė Laima Andrikienė, krikščioniškąjį partijos flangą atstovaujantis Valentinas Stundys, bei buvęs partijos pirmininkas, partijos  Politikos komiteto pirmininkas, profesorius Vytautas Landsbergis.

 
Pristatyta antra tremtinių atsiminimų knygos dalis Spausdinti El. paštas

Roma BRUZBARTIENĖ, „Santaka“, 2013-04-09, Nr. 40

Į tėviškę grįžo ir vis dar grįžta daugelis Sibiro tremtinių. Vieni – anksčiau, kiti – vėliau, dar kitų artimieji parsiveža tik kaulelius, ne vieną dešimtmetį išgulėjusius amžino įšalo žemėje. Kai kurie sugrįžta net ir antrąkart – prisiminimais, sugulusiais į knygas. Dvidešimt septynių Vilkaviškio rajono politinių kalinių ir tremtinių atsiminimai sudėti į knygos „Mes sugrįžom...“ antrą dalį. Neseniai ši knyga buvo įdomiai pristatyta Kybartų bibliotekoje. 
Renginys buvo pradėtas „Tautiška giesme“. Knygos pristatymą vedusi Politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Vilkaviškio rajono skyriaus pirmininkė Dalija Agota Karkienė bei renginio dalyviai tylos minute pagerbė žuvusiuosius ar mirusiuosius kankinio mirtimi. Buvo priminta, kad 2010 m. pasirodė knygos „Mes sugrįžom...“ pirma dalis, o 2012 metais išleista ir antra. D. A. Karkienė pasakojo, kaip buvo renkami prisiminimai, pasidžiaugė gražia bei išskirtine knygos stilistika, dėkojo redaktorėms Violetai Mickevičiūtei ir Irenai Plaušinaitytei, dosniausiems knygos leidimo rėmėjams ir suteikė žodį Kybartuose gyvenantiems tremtiniams. Sujaudino nuoširdus kunigo Vaclovo Stakėno pasisakymas apie laikmetį, nuo kurio skaudžių smūgių kentėjo ir jis. 
Renginyje skambėjo tremties vietose dainuotos dainos. Jas su ašaromis akyse dainavo tremtiniai, pritarė visi susirinkusieji. Už dalyvavimą renginyje padėkota vyresnio amžiaus bibliotekos lankytojams ir žilagalviams kybartiečiams tremtiniams Jonui Starkevičiui, Vincui Algimantui Kazlauskui, Antaninai Sabonaitytei-Burbienei, Onutei Žilinskienei ir Benjaminui Akucevičiui. Popietę vedusi D. A. Karkienė sakė, kad tremtinių bei partizanų prisiminimai renkami ir toliau. Tad gali būti, kad išvysime ir dar vieną knygos „Mes sugrįžome...“ dalį. 
Kreipiuosi į kybartiečius, skaudžius tremties išgyvenimus saugančius atmintyje ar popieriuje, – nepalikite jų užmarščiai, neškite užrašus mums į biblioteką, o mes perduosime juos knygos rengėjams. 
Mes, Kybartų miesto bibliotekininkės, esame dėkingos D. A. Karkienei už dovanotas vertingas knygas, o ypač už leidinį „Tremties vaikai“, kuriame publikuojami devyniasdešimt keturių Sibiro tremtinių vaikų prisiminimai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Knygos „Mes sugrįžome...“ autorė Dalija Agota Karkienė sakė, kad tremtinių bei partizanų prisiminimai renkami ir toliau.

 
Rajono konservatoriai politikams siūlo ieškoti kompromisų Spausdinti El. paštas

Dangyra APANAVIČIENĖ, „Santaka“, 2013-04-09, Nr. 40

Savivaldybės taryboje jau kurį laiką tvyro įtampa ir nežinomybė. Dviem politikams sustabdžius savo veiklą Valdančiųjų koalicijoje, rajono vadovams dirbti tapo itin sunku, nes jie Taryboje neteko tvirtos atramos. Priimant sprendimus posėdžiuose jie gali tikėtis tik vienuolikos koalicijos partnerių palaikymo. Kaip vienu ar kitu klausimu balsuos kiti keturiolika Tarybos narių – dvylika opozicijai priklausančių atstovų ir du savo veiklą suspendavę politikai, niekas pasakyti negali. 
Visų akys vis dar nukrypusios į du Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Vilkaviškio rajono skyriaus atstovus: savo veiklą valdančiojoje daugumoje sustabdžiusį ir iš skyriaus pirmininko pareigų atsistatydinusį Rimvydą Žiemį bei Valentiną Pečiukaitį. Kalbama, kad jeigu šie konservatoriai pereitų į opozicijos pusę, kiltų valdžios perversmo grėsmė. Kol kas taip neįvyko ir šiuo metu rajono politinėje padangėje įsivyravusi įtartina tyla. 
Ką apie visa tai mano, pasiteiravime TS-LKD Vilkaviškio rajono skyriaus pirmininko pavaduotojo Vytauto JUDICKO. 
– Susilpnėjus Valdančiųjų koalicijai, opozicijai atstovaujantys socialdemokratai bei Valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai siūlė konservatoriams prisijungti ir formuoti naują valdančiąją daugumą. Kokia buvo TS-LKD skyriaus pozicija šiuo klausimu?
– Apie tai skyriuje kalbėjomės daug kartų. Buvo nuspręsta nesiblaškyti ir nebėgioti kur papuolė ir su kuo papuolė. Svarstėme, kas pasikeistų, jeigu dirbtume kitoje pusėje, ir nusprendėme, kad neverta priešintis vien tam, kad pasipriešintume bei žiūrėtume vien savo interesų. Manome, kad reikia ieškoti ir rasti bendrus kompromisus, judėti į priekį, stengtis, kad pirmiausia rajonui būtų geriau. O reikalai tikrai juda. Nors iš šalies žiūrint galbūt kitiems ir atrodo, kad ne taip greitai, kaip to norėtųsi. 
Kai valdančiojoje daugumoje tik vieno nario persvara, dirbti yra nelengva. Kita vertus, nėra to blogo, kuris neišeitų į gera. Kai tokia trapi dauguma, sprendimai svarstomi plačiau ir kruopščiau, daugiau tariamasi su koalicijos partneriais. Tad visus klausimus dabartinei valdžiai tenka derinti itin atsakingai ir „buldozerio įjungti“, t. y. be diskusijų „prastumti“ kokį nors klausimą, jau nebeišeina. Problemos daugiau išgvildenamos tiek pozicijoje, tiek ir opozicijoje, o nuo to rajonas tikrai nenukenčia. 
– Ar Jus, kaip koalicijos partnerius, tenkina dabartinis vadovavimas rajono Savivaldybei?
– Jeigu pasakyčiau, kad viskas labai gerai, tai akivaizdžiai meluočiau. Kaip bet kuriame kitame darbe, taip ir čia nėra taip viskas paprasta. Dirbti valdantiesiems yra labai sunku, yra įvairių nuomonių, tam tikrų nesutarimų. Norėtųsi, kad poslinkiai būtų akivaizdesni ir greitesni, bet, kaip minėjau, ne viskas taip paprasta, kaip atrodo. 
– Kokias didžiausias valdančiųjų klaidas galėtumėte įvardyti?

 
Kodėl kartais neįmanoma susitarti? Spausdinti El. paštas

„Tikriausiai esate susidūrę su tokiais atvejais, kai kompromisas neįmanomas arba argumentų kalba neveikia? Dažniausiai taip būna tuomet, kai konflikto šalys laikosi skirtingų principinių nuostatų ir labiau pasikliauja jėgos (arba daugumos) spaudimu negu proto argumentais. Tai galioja nuo buitinių konfliktų iki socialinių susidūrimų“ – Liudvika Pociūnienė rašo straipsnyje, kuris publikuojamas portale „Alfa“. Skaitykite...

 
Kas uja verslą iš regionų Spausdinti El. paštas

„Pranašu savame krašte nebūsi, tad gyventojai iš regionų traukia į didmiesčius, iš ten – į megapolius. Lietuvai per artimiausią dešimtmetį gresia demografinė krizė, o regionų verslą kamuoja praretėjusios gyventojų gretos, padidėjusi minimali mėnesinė alga (MMA), stekena bankų bankrotai“ – rašoma portale ekonomika.lt.
Skaityti daugiau: http://www.ekonomika.lt/naujiena/kas-uja-versla-is-regionu-37143.html?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=2013-03-12&utm_content=dieninis#ixzz2NOcScJhG

 
Į Antikorupcijos komisiją niekas nesikreipia Spausdinti El. paštas

„Santakos“ inf.

Pirmąkart šiais metais surengtame Antikorupcijos komisijos posėdyje dalyvavo trys nauji nariai. Tai sausio mėnesį rajono Savivaldybės Tarybos sprendimu į komisijos sudėtį įtraukti visuomenės atstovai: Paežerių kaimo bendruomenės „Aukso ragas“ pirmininkas Algirdas Araminas bei Vilkaviškio miesto bendruomenės nariai Vidutė Petrauskienė ir Kęstutis Žiemys. Be jų, šiai komisijai priklauso dar 5 nariai – politikai Gedeminas Gudaitis, Valdas Kamaitis, Kazys Kiaulakis, Raimunda Danguolė Sutkaitienė ir Rimvydas Žiemys.

 
Kontrolės komitetas atsiskaitė Tarybai Spausdinti El. paštas

„Santakos“ inf.

Savivaldybės tarybos veiklos reglamentas numato, kad metams pasibaigus Tarybai privalo atsiskaityti Kontrolės komitetas. Šiam komitetui vadovaujantis Rimvydas Žiemys komiteto veiklos ataskaitą pateikė praeitame, pirmajame šiais metais, rajono Tarybos posėdyje. 
Kontrolės komiteto pirmininko R. Žiemio pateiktoje ataskaitoje pažymima, kad komitetas dirbo vadovaudamasis Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos patvirtinta Kontrolės komiteto 2011–2014 metų veiklos programa. 
2012-aisiais metais komitetas kvietė penkis posėdžius, iš kurių vienas neįvyko, nes pritrūko kvorumo (nesusirinko reikiamas narių skaičius). Pirmininko R. Žiemio teigimu, visų komiteto posėdžių darbotvarkės buvo iš anksto paskelbtos Savivaldybės interneto svetainėje, komiteto nariai apie posėdžius buvo informuoti telefonu.

 
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Vilkaviškio skyriaus tarybos pareiškimas Spausdinti El. paštas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Vilkaviškio skyriaus taryba  konstatuoja, kad savo programose visos Taryboje esančios politinės jėgos (tame tarpe ir TS-LKD Vilkaviškio skyriaus) yra įsipareigojusios priimdamos sprendimus atstovauti Vilkaviškio rajono visuomenei. Šios kadencijos Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos nariai priimdami priesaiką įsipareigojo gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus.
Deja, po rinkimų susiklosčius situacijai, kai valdančiojoje daugumoje vos vienu nariu daugiau nei opozicijoje, nepasakytina, kad Tarybos narių darbas nuo pat pradžių sklandus ir atitinka duotą priesaiką. O paskutiniuoju metu nesant daugumos, sprendimų priėmimas tapo komplikuotas.
Matome tik vieną išeitį – rinkėjų labui vieningai ir darniai dirbti turi visi Tarybos nariai. Todėl raginame nedelsiant pradėti derybas tarp visų Taryboje esančių politinių jėgų ir sudaryti plačią koaliciją, kuri turėtų bendrą veiklos programą.

 

 
Dėl dalyvavimo Koalicijoje Spausdinti El. paštas

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vietos savivaldos įstatymo 4 straipsnio 5 dalimi, t.y.atsakingumo savivaldybės bendruomenei principu, Savivaldybės tarybos nariai už savo veiklą yra atsakingi ir atskaitingi rinkėjams ir visai savivaldybės bendruomenei. Pastebėtina, kad esant dabartinei situacijai, kai nėra aiškios daugumos, akivaizdu, kad šiuo principu nesivadovaujama, kai kurie Tarybos nariai savo pastangas sutelkę ne tam, kad atliktų Tarybos narių pareigas taip, kaip kad to reikalauja Vietos savivaldos įstatymas. Sunku priimti reikalingus sprendimus, trinka posėdžių planavimas. Situacija turi keistis nedelsiant, todėl tam, kad reikalai pajudėtų iš mirties taško, stabdau savo dalyvavimą Koalicijoje ir kviečiu Tarybos narius nedelsiant ieškoti sprendimų padėčiai pakeisti.

Rimvydas Žiemys

 
„Pralaimėjimą laikau laimėjimu“ Spausdinti El. paštas

Dangyra APANAVIČIENĖ, „Santaka“

Taip sako Rimvydas ŽIEMYS, nors ir netapęs Seimo nariu, bet už nugaros rinkimuose palikęs patyrusius politikus. 
Kita vertus, argi ne laimėjimas būti antram po didelį politinį įdirbį ne tik rajone, bet ir visoje Lietuvoje turinčio politiko, ir dar esant tokiam nepalankiam politiniam fonui, kai nuo arenos nueina ketverius metus šalį valdę konservatoriai, kuriems priklauso ir R. Žiemys? 
– Rinkimai į Seimą jau praeityje. Tarp kandidatų likote antras. Kaip vertinate savo dalyvavimą rinkimuose?
– Stebuklų tikrai nesitikėjau. Kai kas iš kandidatų turėjo vilčių, kad bus ir antras rinkimų turas, tačiau jo neprireikė. O turint omenyje, kad rinkimuose dalyvavo ir garsių žmonių, ir „ant bangos“ esančių partijų atstovų, tai ta mano antra vieta gal nėra taip blogai. 
Be manęs, Vilkaviškio rajone galėjo balotiruotis ir daugiau Tėvynės sąjungos-Krikščionių demokratų atstovų, bet, matyt, kai paanalizavo, kad reikės varžytis su didelės partijos pirmininku, tas noras išblėso. 
Taip jau išėjo, kad pasiūlė mano kandidatūrą. Neatsisakiau. Pabandyti visada įdomu. Pabandžiau. Kad užėmiau antrąją vietą, laikau laimėjimu. 

 
Visuomenės norai ir savivaldybės galimybės gali ir (ne)sutapti Spausdinti El. paštas

„Vilkaviškio savivaldybės tarybos narys Rimvydas Žiemys kreipėsi į rajono merą Algimantą Antaną Greimą, atkreipdamas jo dėmesį į blogėjančią Paežerių dvaro sodybos būklę dėl šalie esančio ežero, kuriame yra per aukštas vandens lygis. Jis ragina rajono vadovą apie tai atvirai diskutuoti su visuomene, o priimant sprendimus atsižvelgti į gyventojų nuomonę“ – rašoma portale vilkaviskietis.info. Skaitykite...

 
Vyriausybės naujienlaiškis Nr. 52 Spausdinti El. paštas

Ką tik pasirodė Vyriausybės naujienklaiškio 52 numeris. Skaitykite...

 
Vyriausybės naujienlaiškis Nr. 51 Spausdinti El. paštas

Jau išėjo Vyriausybės naujienlaiškio 51 numeris. Kviečiame skaityti...

 
A. Kubilius: atsakingą politiką galės tęsti tik „nesusitepusi” koalicija Spausdinti El. paštas

Baltijos naujienų agentūros (BNS) surengtoje spaudos konferencijoje Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas, premjeras Andrius Kubilius, dėkodamas rinkėjams už parodytą pasitikėjimą, teigė esąs nenuviltas rinkimų rezultatų, vertinant nelengvą ketverių metų laikotarpį, kuriuo Vyriausybei teko dirbti. „Rinkimų rezultatus mūsų partijai vertinu kaip tikrai neblogus – nesakau, kad laimėjome rinkimus, tačiau po ketverių sudėtingų metų gavome daugiau paramos nei visi mums prognozavo. Dėkoju ypač tiems rinkėjams, kurie balsavo už mus ir Liberalų sąjūdį, nes tai yra tie rinkėjai, kurie labai tvirtai pasisako už atsakingos politikos tęstinumą“, – kalbėjo premjeras.

 
A. Kubilius: naujajame Seime stengsimės užtikrinti atsakingos politikos tęstinumą Spausdinti El. paštas

Šiandien 10 val. naujienų agentūros BNS spaudos konferencijų salėje Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas, Premjeras Andrius Kubilius aptarė Seimo rinkimų II turo rezultatus ir padėkojo už TS-LKD ir Liberalų Sąjūdį balsavusiems rinkėjams, kurie aiškiai parodė palaiką šio Seimo vykdytą atsakingą politiką ir norį jos tęstinumo.
„Rinkimus vertinu kaip tikrai neblogus. Nesakau, kad juos laimėjome, tačiau po ketverių sunkių metų gavome daugiau paramos negu kas nors mums prognozavo", - sakė A. Kubilius.
Anot jo, kad ir kokia koalicija būtų suformuota, TS-LKD ieškos būdų kaip užtikrinti svarbiausių darbų tęstinumą.

 
Siūlo dalyvauti antikorupcinių verslo iniciatyvų atrankoje Spausdinti El. paštas

Jungtinių Tautų iniciatyva gruodžio 9 d. yra paskelbta Tarptautine antikorupcijos diena, kuria siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į korupcijos problemą bei paskatinti užkirsti jai kelią.
Ūkio ministerija kviečia iki š. m. spalio 24 dienos užpildyti antikorupcinių verslo iniciatyvų paraišką, pristatant 2012 metais vykdytą ar vykdomą antikorupcinės verslo iniciatyvos projektą. 
Priedas čia.

 
« PradžiaAnkstesnis12345678910SekantisPabaiga »

Puslapis 6 iš 17

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis

LKD

Reklaminis skydelis

LPKTS

Reklaminis skydelis

Orai

Reklaminis skydelis