Prisijungimas


VRK staiga suvokė klydusi Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 20 Vasaris 2011 10:16

Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) staiga suvokė klydusi ir priėmė sprendimą išbraukti iš kandidatų į savivaldybių tarybas sąrašo Lazdijų socialdemokratų lyderį Algirdą Kreizą, nors dar prieš savaitę, nekreipdama dėmesio į Vidaus reikalų ministerijos pažymoje nurodytą informaciją apie kandidato teistumą, nusprendė leisti A. Kreizai tęsti rinkimų kovą.

„Toks Vyriausiosios rinkimų komisijos neužtikrintumas ir kardinali nuomonės kaita, turint formalius įrodymus apie kandidato teistumą, tik dar kartą patvirtina, kad ankstesnis sprendimas, švelniai tariant, keistas ir keliantis daug abejonių. Iš kandidatų sąrašų išbraukti susikompromitavusį socialdemokratą Vyriausioji rinkimų komisija nusprendė siekdama apginti VRK autoritetą dėl galimo nepalankaus teismo sprendimo“, –  teigia TS-LKD atstovas prie VRK Vaidas Šalaševičius.

V. Šalaševičius VRK sprendimą, rinkimų sąrašuose palikti teistą, tačiau šį faktą nuslėpusį socialdemokratų Lazdijų sąrašo lyderį A. Kreizą, praėjusią savaitę apskundė Vyriausiajam administraciniam teismui.

 

Komentavimas išjungtas

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis