Prisijungimas


Vilkaviškio rajono savivaldybės taryba išrinko merą ir vicemerą Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 09 Balandis 2011 10:46

Penktadienį įvyko pirmasis naujai išrinktos Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos posėdis. Lyginant su prieš tai buvusiais, posėdis buvo neįprastas: pirmąkart savivaldos rinkimų istorijoje naujai išrinktiems politikams teko prisiekti. Dešinę ranką padėję ant  Konstitucijos, rajono politikai pasižadėjo sąžiningai vykdyti Savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises bei viešuosius interesus. Tarybos narius pasveikino Vilkaviškio dekanas Vytautas Gustaitis, Vyriausybės atstovas Marijampolės apskrityje Paulius Uleckas.

LSDP ir LVLS kandidatu į mero postą pasiūlė LSDP nario A.Neiberkos kandidatūrą, pirmąkart Lietuvos istorijoje išrinkti nepartiniai kandidatai – A.A.Greimo kandidatūrą. Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad už A.A.Greimą balsavo 13, už A.Neiberką – 12 Tarybos narių, tad mero ragalijomis pasipuošė A.A.Greimas.

Meru išrinktas politikas pasiūlė padaryti pertrauką, o po jos susirinkus, išsirinkti mero pavaduotoją. Naujajai valdančiajai daugumai, kurią sudaro jokioms partijoms neatstovaujantys Tarybos nariai, o taip pat du TS-LKD nariai ir vienas DP narys, pasitarus, A.Greimas pasiūlė tapti pavaduotoju A.Bagušinskui. Po rinkimų suskaičiavus balsus, paaiškėjo, kad pastarojo kandidatūrą palaikė 15 Tarybos narių, tad ilgametis politikas išrinktas Vilkaviškio rajono savivaldybės mero pavaduotoju.

Naujai išrinktus Vilkaviškio rajono savivaldybės vadovus, įteikdami gėlių puokštes, pasveikino Savivaldybės darbuotojai ir kolegos. Įdomu tai, kad Seimo narys A.Butkevičius, nors pirmadienį lankėsi Savivaldybės pastate, nei naujai išrinkto mero, nei jo pavaduotojo pasveikinti net neužsuko. Kalbama, kad jis tądien Vilkaviškio kultūros centre susitiko su opozicijoje esančiais LSDP atstovaujančiais Tarybos nariais ir valstiečiais, šįkart rinkėjams skirdamas mažiau laiko ir dėmesio.

Apie apie pirmąjį išriktos Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos posėdį rašo „Lietuvos rytas“

 

 

Komentarai

 
#2 Antipilietis 2011-05-13 08:22
Na, taip. Situacija pagerės.Valdžia pasikeitė: Bagušinską pakeitė Bagušinskas – dabar viskas eis tik geryn ir geryn...
 
 
#1 Pilietis 2011-04-11 16:50
Gal pagaliau pagerės savivaldybės darbas. O tai tokių eilių kaip pas Butkevičių jokioj Lietuvos savivaldybėj neteko matyti. Su žmonėmis čia matyt buvo visiškai nesiskaitoma. Pradėjus dirbti naujiems savivaldybės vadovams eilės tikiuosi turėtų sumažėti.
 

Komentavimas išjungtas

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis