Prisijungimas


Paskirtas Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 30 Gegužė 2011 19:35

2011-05-30 įvyko Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos posėdis. Posėdis prasidėjo opozicijos narių pareiškimu, po kurio pastarieji išėjo iš salės, tačiau likusių salėje 13 valdančiosios daugumos atstovų pakako, kad visi posėdžio darbotvarkėje numatyti klausimai būtų išnagrinėti.

Opozicijos pareiškimo priežastis – spaudoje paskelbta informacija apie dar anos kadencijos metu įvykusią tragišką autoavariją. Tarybos narys G.Plečkaitis nusistebėjo, kad tuo metu, kai socdemai nebuvo skilę, A.Neiberka, būdamas laikinuoju meru viską žinojo ir situacija tenkino, partija su jos pirmininku priekyje rėmė A.Bagušinską, o dabar plokštelė apsivertė. Tarybos narys klausė, kodėl toks dviveidiškumas?

Beje, nors po Savivaldybės vadovų išrinkimo tai jau ne pirmas Tarybos posėdis, požymių, kad opozicija konstruktyviai dirbtų rinkėjų labui kol kas nematyti.

Siekdama neįsivelti į beprasmius ginčus, anksčiau vykusiame posėdyje valdančioji koalicija nusileido opozicijai, tad kai kurie komitetai buvo sudaryti nesilaikant valdančiosios daugumos ir mažumos proporcingumo principo. Keletas valdančiajai koalicijai priklausančių Tarybos narių kreipėsi į Vyriausybės atstovą, tad po jo teikimo šiame posėdyje komitetai buvo sudaryti nepažeidžiant Vietos savivaldos įstatymo reikalavimų. Tiesa, dėl komitetų sudėties kilo nedidelė diskusija, nes opozicija į prašymus pateikti siūlymus nereagavo, o ir posėdyje nedalyvavo. Komitetų sudėtis patvirtinta, o, kaip sakė vicemeras A.Bagušinskas, jei opozicijos atstovai norės tarpusavyje pasikeisti vietomis, sprendimą dėl komitetų sudėties visada galima pakeisti. Tarybos posėdyje taip pat sudarytos Etikos, Peticijų ir Administracinė komisijos, patvirtintas Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas. Juo tapo TS-LKD narys Evaldas Janulionis.

Po tarybos posėdžio meras A.Greimas, vicemeras A.Bagušinskas ir keletas Tarybos narių bei savivaldybės darbuotojų susitiko su Vilkaviškio rajone viešinčia Vokietijos atstovų delegacija, lydima Alvito klebono Vytauto Kajoko.

 

Komentavimas išjungtas

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis