Prisijungimas


Kviečiame dalyvauti diskusijoje Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 21 Lapkritis 2011 21:10

Trečiadienį, lapkričio 23 d., Vilkaviškyje tęsiasi „PRO LT“ jaunimo judėjimo organizuojamas diskusijų ciklas „mums (ne)rūpi Lietuva!“

Startavusio išvykų ciklo po Lietuvą renginyje bus aptariami dabartiniam šalies jaunimui aktualūs klausimai. „PRO LT“ judėjimas kelia sau ambicingą tikslą - grąžinti dėmesį į „greito vartojimo“ visuomenės paribius nustumtoms esminėms šalies gyvenimo problemoms. Nesiliaujanti jaunų žmonių emigracija, nepelnytai vertės netenkančios tradicinės vertybės, silpstantis santuokos, šeimos institutas – tik keletas iš jų.

Diskusijoje savo mintimis ir patirtimi kviečia dalintis dainininkas Stano, aktorius Ramūnas Rudokas, Seimo narė Agnė Bilotaitė ir „PRO LT“ vadovė Agneta Ladek. Renginys vyks nuo 16 val. Vilkaviškio Kultūros centre (Vytauto g. 28). Ši diskusija atidarys „PRO LT“ jaunimo rengiamą diskusijų turą aplink Lietuvą, aplankysiantį bent dvidešimties Lietuvos miestų jaunimą. PRO LT judėjimas vienija dešimtis narių visoje Lietuvoje bei siekia teigiamų postūmių įvairiose srityse. Tai – akademinėje, žaliojoje, verslaus jaunimo, patriotiškumo ir istorinės atminties išsaugojimo, pilietinės visuomenės kūrimo, savanorystės ir kitose.

Kviečiame visus neabejingus žmones - ir jaunesnius, ir vyresnius, ir moksleivius, ir verslininkus, ir studentus, ir pensininkus, organizacijas ir piliečius - burtis išvien geresnės Lietuvos kūrimui! Taigi būkime tuo pokyčiu, kurį norėtume išvysti!

Daugiau informacijos:
„PRO LT“ vadovė Agneta Ladek
Mob. tel.: 8 620 99179
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Facebook: PRO Lietuva

 

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis