Prisijungimas


Vasario 3 dieną paskirstytos lėšos savivaldybėms, įgyvendinančioms Vietos bendruomenių savivaldos 2012 metų programą Spausdinti El. paštas

vilkaviskietis.info

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Donatas Jankauskas pasirašė įsakymą, kuriuo šiais metais Vilkaviškio savivaldybei Vietos bendruomenių savivaldai paskyrė 75,4 tūkst. litų. Šie pinigai skirti skatinti bendruomenes aktyviai dalyvauti priimant sprendimus dėl lėšų panaudojimo, tenkinant vietos bendruomenių viešuosius poreikius. Šiam tikslui iš valstybės biudžeto šiemet yra skirti 8 mln. litų, kurie savivaldybėms paskirstyti pagal Valstybinės mokesčių inspekcijos pateiktus duomenis apie dirbančių ir mokančių gyventojų pajamų mokestį žmonių skaičių savivaldybėse.

Vilkaviškio savivaldybės taryba turės iki šių metų balandžio 1 dienos patvirtinti lėšų vietos bendruomenių sprendimams įgyvendinti skyrimo ir naudojimo tvarkas. Jose bus nurodytos vietovės, kurių bendruomenėse sudarytų vietos bendruomenių tarybų sprendimams įgyvendinti bus skiriamos lėšos, šių lėšų skirstymo kriterijai. Taip pat turės būti aprašytos savivaldybės administracijos ir seniūnijų funkcijos, įgyvendinant šią programą bei vietos bendruomenių tarybų sudarymo ir veiklos principai. Su šias tvarkas patvirtinusiomis savivaldybėmis ministerija pasirašys sutartis ir perves programos įgyvendinimui numatytas lėšas.

Gautos lėšos galės būti skirtos labiausiai pažeidžiamiems bendruomenės nariams ir grupėms - vaikų ir jaunimo užimtumui, kultūriniams ir švietėjiškiems renginiams, viešųjų erdvių ir aplinkos kokybės gerinimui, sportui ir sveikatinimui, bendruomeninės veiklos organizavimui ir kitoms, vietos bendruomenės gyvenimo kokybę gerinančios iniciatyvoms.

 

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis