Prisijungimas


Pradėtas leisti mėnraštis „Tribūna“ Spausdinti El. paštas

"Dešiniosios minties centras" - intelektualinis valstybiškai mąstančių jaunų žmonių judėjimas, vienijantis plataus spektro dešiniųjų pažiūrų Lietuvos piliečius. Iki šiol žinotas kaip judėjimas "Dešinioji mintis", centras juda kokybiškesnio ir svaresnio dešiniosios platformos atstovavimo link.

Šiuo tikslu centras pradėjo leisti mėnraštį "Tribūna", kurį šiandien pristatome Jums. Kas mėnesį išeisiantis leidinys ne tik analizuos valstybei ir tautai svarbius klausimus, tačiau ir ilgainiui sieks užimti "analizės politikai" vaidmenį. Pirmajame numeryje, kurį galite atsisiųsti iš mūsų puslapio (http://desinieji.lt/menrastis-tribuna-2/), rasite:

    Interviu su Vengrijos ambasadoriumi Zoltanu Pecze
  • Pokalbį su bernardinai.lt redaktoriumi Andriumi Navicku
  • Vengrijos ir Europos komisijos konfliktą bei jo vertinimą
  • Lietuvos ir Lenkijos santykių analizę
  • Atsipalaidavimui - pasvarstymus, kodėl futbolas kartais gali tapti karu

"Dešiniosios minties centras" yra jaunų žmonių iniciatyva, kurie veikia visiškai idėjiniu pagrindu, todėl bet kokia finansinė, intelektualinė ar kita parama būtų didelis priedas centro vystymuisi. Laukiame Jūsų atsiliepimų, pasiūlymų ir patarimų. Daugiau informacijos apie centrą galite rasti interneto portale www.desinieji.lt, taip pat Facebook tinkle "Dešinioji mintis".

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis