Prisijungimas


A.Kubilius: TS-LKD taryba pradėjo dialogą dėl programinių tikslų Spausdinti El. paštas

Šiandien vykstančiame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų tarybos posėdyje partijos pirmininkas, PremjerasAndrius Kubilius trumpoje kalboje pakvietė bendrapartiečius diskusijai apie nuveikus ir būsimus darbus, siekiant pradėti dialogą dėl programinių tikslų artėjančiuose Seimo rinkimuose.

„TS-LKD jau ketvirtuosius metus prisiima atsakomybę už vykdomąją valdžią – taigi Vyriausybės darbai ir klaidos yra mūsų darbai ir klaidos“, - sakė A. Kubilius. „Turime įvertinti tai, kas nuveikta – čia yra kuo  pasidžiaugti, – ir turime sutarti, kokius darbus planuojame, kuo grindžiame tuos planus ir ką turime pasiekti. Turime suprasti, kad tai, ką darėme, buvo būtina daryti ir turime įrodyti, kad mūsų darbų tęstinumas – taip pat būtinas dalykas.“

TS-LKD rinkimų kampanijos strategas Mantas Adomėnas savo kalboje pažymėjo, kad rinkimai bus referendumas dėl A. Kubiliaus Vyriausybės darbo rezultatų. „Vyriausybės darbai bus tas pagrindas, kuriuo remiantis sieksime rinkėjų pasitikėjimo per rinkimus į Seimą“, - teigė politikas.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų taryba nuodugniai aptarė finansų, ekonomikos, žemės ūkio, socialinių reikalų sritis ir ypač didelį dėmesį skyrė energetiniams projektams.

Finansų ministrė Ingrida Šimonytė pristatė A. Kubiliaus vadovaujamos Vyriausybės finansų politiką, kurios pagrindinis tikslas buvo globalinės ūkio krizės sąlygomis stabilizuoti ir subalansuoti šalies finansus ir atkurti ūkio augimą. Pasak ministrės, šie tikslai buvo sėkmingai pasiekti.

I. Šimonytė pabrėžė, jog stabilios finansų politikos pagrindas yra subalansuotas biudžetas. „Ko ši vyriausybė nepadarė - nesugriovė viešojo ūkio bei viešųjų finansų ir nepaliko reikalų savieigai“ – teigė ministrė.

Socialinių reikalų ir darbo ministras Donatas Jankauskas apžvelgė socialinę politiką, kurios svarbiausias pasiekimas buvo atstatyti pensijas. Žvelgdamas į ateitį, ministras pastebėjo, kad  šie metai socialinės apsaugos sistemai yra labai svarbūs, kadangi laukia daugybė socialinių permainų mūsų socialinės apsaugos srityje. Tiek pokyčių, anot politiko,  šioje sistemoje dar nėra buvę.

Ūkio ministras Rimantas Žylius kalbėjo apie verslo ir investicijų skatinimo politiką, verslo aplinkos gerinimą ir Lietuvos ekonomikos perspektyvas.

Žemės ūkio ministras Kazimieras Starkevičius apžvelgė situaciją žemės ūkyje ir pastebėjo, kad Lietuvos žemės ūkis sėkmingai pergyveno krizę ir sunkiausiu Lietuvai metu buvo įvardintas ekonomikos garvežiu. Pasak ministro, ypatingas dėmesys buvo skiriamas šeimos ūkio ir šeimos verslo plėtrai kaime, mažinant kliūtis gauti ES paramą ir realizuoti savo produkciją betarpiškai vartotojams.

Energetikos viceministras Žygimantas Vaičiūnas tarybai išsamiai pristatė pagrindinius energetikos projektus – Visagino atominės elektrinės projektą, elektros jungtis su Lenkija ir Švedija, sinchronizacijos su europine elektros sistema planą, SGD terminalą, ES energetikos direktyvos trečiojo paketo įgyvendinimą. Diskusijoje buvo pabrėžiama, kad energetikos nepriklausomybės strategija, kurią įgyvendina šie projektai, siekiama, kad Lietuvos žmonės gautų saugias ir pigias energetikos paslaugas.

Taryba nuodugniai apsvarstė ir pritarė Lietuvos energetinės nepriklausomybės ir energetinio saugumo 2012-2016 m. laikotarpiu ir iki 2020 metų programinėms nuostatoms.

 

Komentarai 

 
#1 Esperanza 2019-06-26 16:14
Therefore, people need more second online.

Here is my page - Penis tykkelse Penis øvelse hvordan man forlænger penis: https://da.riz-sachsen.com/penis-tykkelse/
 

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis