Prisijungimas


TS-LKD taryba pareiškė susirūpinimą dėl įvykių Garliavoje ir planuojamų referendumų dėl atominės elektrinės Spausdinti El. paštas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų taryba, reikšdama susirūpinimą dėl  š.m. kovo 23 d. ir gegužės 17 d.  įvykių Garliavoje ir suprasdama didelės dalies visuomenės pasipiktinimą ir nusivylimą priėmė rezoliuciją, kuria ragina Seimą, kitas Valstybės institucijas ir teisėsaugą, atsakingus pareigūnus ir politikus nevilkinant atlikti  reikiamus tyrimus ir pateikti visuomenei atsakymus į jai itin rūpimus klausimus.

Priimta rezoliucija TS-LKD kviečia valdžią ir visuomenę gerbti Valstybės Konstituciją ir įstatymus, kartu siekiant protingumo ir  teisingumo,  elgtis pilietiškai ir solidariai vardan Tėvynės ir visų  jos vaikų ateities.

Rezoliucijoje pabrėžiama, kad įvykdžius teismo sprendimą visų vaiko teisių apsaugos specialistų vaidmuo nenutrūksta - jų atsakomybė tęsiasi, kad  būtų nepertraukiamai rūpinamasi vaiko sveikata, užtikrinant jo teises ir interesus.

Taryba taip pareiškė nuomonę dėl iniciatyvų rengti referendumą dėl atominės elektrinės. Referendumų iniciatyvas bei pastangas kelti sumaištį ir trukdyti Lietuvos energetikos savarankiškumui ir europinės integracijos projektams TS-LKD taryba vertina kaip siekį, kad Lietuvos piliečiai nepritartų aukščiausius Europos branduolinės saugos standartus atitinkančios atominės elektrinės statybai Lietuvoje ir iš tikrųjų netiesiogiai pritartų dviejų nenuspėjamo pavojingumo rusiškų elektrinių statybai prie pat Lietuvos sienos Karaliaučiaus srityje ir Baltarusijoje, o Lietuva taptų priklausoma nuo elektros importo iš šių elektrinių.

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis