Prisijungimas


Siūloma trumpinti leidimų verslininkams išdavimo laiką Spausdinti El. paštas

Ūkio ministerija siūlo sutrumpinti licencijų ir leidimų išdavimo trukmę ir leisti nerizikingą veiklą verslininkams pradėti iš karto, kai yra pateikiami prašymai ir kiti dokumentai.

Ūkio ministras Rimantas Žylius: „Mėnuo, kurį vidutiniškai reikia laukti licencijos, kenkia ne tik verslininkui, bet ir valstybei. Dėl to minėtu laikotarpiu per metus prarandama beveik 24 mln. litų, arba 0,02 proc. BVP, o dvi dienas negali pradėti dirbti mažiausiai tiek gyventojų, kiek Klaipėdoje gyvena darbingų žmonių. Negalime sau leisti patirti tokių nuostolių, todėl turime sudaryti sąlygas verslui veikti efektyviau ir sklandžiau. Štai kodėl Ūkio ministerija siūlo sutrumpinti licencijų ir leidimų išdavimo trukmę ir leisti verslininkams veiklą pradėti iš karto, kai yra pateikiami prašymai ir kiti dokumentai“.

Keletas faktų

Šiuo metu fiziniai ir juridiniai asmenys, ketinantys vykdyti licencijuojamą komercinę veiklą, nepriklausomai nuo verslo srities rizikingumo, be išduoto leidimo ar licencijos (popierinio dokumento) neturi teisės pradėti veiklos.

Pagal dabar galiojančią tvarką, licencijos ar leidimo reikia laukti apie 30 dienų. Dėl to kasmet prarandama apie 1000 darbo vietų.

Susipažinti su siūlomais pakeitimais galite čia.

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis