Prisijungimas


Pasirodė naujas „Proveržio“ numeris Spausdinti El. paštas

Kviečiu pasklaidyti jau penktąjį dešiniojo jaunimo leidinio „Proveržis“ numerį. Šį syk iškirtinį dėmesį  leidinio puslapiuose skiriame ekonomikos, verslo bei naujovių temoms. Akivaizdu, kad artėjantys rinkimai viešojoje erdvėje vis labiau stiprina opozicijos kritikos bangas, kuriomis skelbiama, jog pasirinktas netinkamas receptas, kaip lipti iš sunkmečio duobės, o ši kritika gausiai sodrinama erzeliu, jog galėjome gyventi prašmatniai, be jokios atsakomybės ir taupymo bei išlaidauti į valias. Kiti nuomonių formuotojai, pripažįstantys, kad brista lyg ir tuo keliu, iššūkius ir situaciją, su kuria krizės akivaizdoje susidūrė Lietuvos Vyriausybė - linkę švelninti ir tą laikotarpį vadinti tiesiog „nelengvu laiku“.  Tad šio numerio pagrindinėje temoje - pokalbis su buvusiu Ūkio ministru apie tą "nelengvą laiką" ir apie receptus, kurie padėjo kapstytis iš krizės.

Apie pastangas gyventi tausiau bei pasitelkti išmaniąsias technologijas, kad būtų tenkinami piliečių ir valstybės lūkesčiai ir apie tai, kaip ir kuomet dykumos ne tik žaliuoja, bet dar ir maitina - pasakoja europarlamentarė Radvilė Morkūnaitė, su Europos Parlamento delegacija viešėjusi Izraelyje.

Reaguodami į tarptautinių tyrimų agentūros paskelbtus rezultaus, kad Lietuva yra viena iš daugiausiai jaunų verslininkų turinčių ekonomikų, o pagal jaunų verslų skaičių lenkia kitas Europos valstybes, kalbiname kelis sėkmingus jaunus verslininkus, kurie nuoširdžiai dalinasi mintimis apie tai, ar verslas turėtų prisidėti prie "bendro gėrio" kūrimo, kodėl pasirinko verslą, taip pat diskutuojame ir apie verslo bei politikos santykį.

Skiltyje „Idėjos ir vertybės“ pateikiame Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus kalbą, kurioje TS-LKD Pirmininkas neformaliame jaunimo susibūrime dalinasi mintimis apie Sąjūdį kaip konservatyviąją revoliuciją, jo nubrėžtą trajektoriją, šios kadencijos darbus bei laukiančius iššūkius.

Šio numerio knygų lentynoje - Michailo Epšteino „Tėvystė“ - simboliška knyga birželio mėnesiui, kurioje svarstoma, ką iš tiesų reiškia būti tėvu.

Linkėdamas malonaus skaitymo ir kviesdamas dalintis savosiomis mintimis,
"Proveržio" redakcinės kolegijos vardu
Liutauras Kazlavickas

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis