Prisijungimas


Naujas projektas keliauja per Lietuvą – Socialinės pagalbos tarnyba Spausdinti El. paštas

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) iniciatyva startuoja inovatyvus projektas – Socialinės pagalbos tarnyba (SPT).

Jau kurį laiką mobili specialistų grupė, kurią sudaro SADM ir ministerijai pavaldžių įstaigų – Lietuvos darbo biržos, Valstybinės darbo inspekcijos, Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnybos – specialistai, vyksta į šalies savivaldybes tam, kad realiai pamatytų, kaip veikia nuo metų pradžios įsigaliojusi nauja, griežtesnė socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams skyrimo tvarka, ir galėtų suteikti reikiamą pagalbą naują tvarką įgyvendinantiems savivaldybių, seniūnijų darbuotojams, pagelbėtų gyventojams, kuriems reikalinga valstybės pagalba, bei padėtų išaiškinti atvejus, kuomet socialine parama naudojasi tie, kuriems ji nepriklauso.

Ministerijos interneto svetainėje adresu www.socmin.lt bus paskelbta aktuali informacija, susijusi su SPT. Taip pat jau veikia elektroninio pašto adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , kuriuo galima susisiekti su mobilios specialistų grupės nariais, pateikti rūpimus klausimus, pasiūlymus, pranešti apie galimus piktnaudžiavimo pinigine socialine parama atvejus.

Jau įvyko pirmosios išvykos į Elektrėnų, Kaišiadorių, Telšių rajonų savivaldybes, Šiaulių miesto savivaldybę. Apsilankius pirmosiose savivaldybėse matyti, kad jose situacija yra skirtinga ir jog tokie vizitai yra būtini.

SPT vizitai numatomi kiekvieną savaitę, apie juos esą iš anksto pranešama nebus.

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis