Prisijungimas


Pilviškių miestelio bendruomenė šventė dešimtmetį Spausdinti El. paštas

„Santakos“ informacija

Vasarai baigiantis, gandrams besiruošiant išskristi, pilviškiečiai ir jų artimiausi kaimynai kasmet tradiciškai susirenka į Pilviškių seniūnijos, miestelio bendruomenės ir kultūros namų rengiamą šventę „Lik sveika, vasara“. 
Šiais metais rugpjūčio 26-oji buvo ypatinga, nes kartu paminėtas ir miestelio bendruomenės įkūrimo dešimtmetis, o Pilviškių Švč. Trejybės bažnyčioje jau penkioliktą kartą vyko Šv. Baltramiejaus atlaidai. 
Į šventę atvyko daug garbingų svečių, draugų, kaimynų, kolegų. Joje dalyvavo Seimo nario A. Butkevičiaus padėjėjas A. Neiberka, Vilkaviškio rajono savivaldybės vicemeras A. Bagušinskas, rajono Tarybos nariai R. Žiemys, S. Vabalas, Pilviškių „Santakos“ gimnazijos direktorius A. Kiulkis, Alksnėnų, Barzdų, Baltrušių, Bebrininkų, Ramoniškių, Paežerių „Gulbinėlio“, Antanavo bendruomenių ir Opšrūtų, Sausbalių, Jurkšų seniūnaitijų atstovai. 
Iš pradžių gamta geru oru nelepino: purškė vasariškas lietutis. Tačiau tai šventės svečių, dalyvių ir organizatorių neišgąsdino, nes vis daugiau žiūrovų būriavosi miestelio centrinėje aikštėje prie kilnojamosios vasaros estrados. Žmones viliojo gausybė staigmenų, scenoje skambanti muzika bei liaudies šokiai, kuriuos šventės dalyviams dovanojo Pilviškių „Santakos“ gimnazijos merginų šokių kolektyvas. 
Koks jubiliejus be dovanų? O jų buvo įvairiausių: prasmingų, praktiškų, saldžių, žaliuojančių ir kitokių. Bendruomenės pirmininkas K. Brazys, priėmęs sveikinimus ir dovanas,

Pilviškių bendruomenės vardu padėkojo visiems sveikintojams. 
Kaip ir kiekvienais metais, šiemet taip pat buvo paskelbti gražiausiai besitvarkantys sodybų šeimininkai. Už tai, kad gražiai tvarko savo namus, buvo pagirti Vilma ir Darius Tupčiauskai, Vilija ir Rimantas Ambrasai, Danutė ir Gediminas Adomavičiai bei Stoties g. 21c daugiabučio namo gyventojai Danutė Tendzegolskienė, Edita ir Svajūnas Žilinskai, Vytas ir Irena Barišauskai. 
Seniūnas Vytautas Judickas ir K. Brazys septyniems pilviškiečiams už savanorišką pagalbą bendruomenei įteikė padėkos raštus ir simbolines atminimo dovanėles. 
Bendruomenės tarybos nutarimu buvo sveikinami ir dešimtmečio nominacijų laimėtojai: Vincentai Brazienei įteiktas „Gerumo sparno“, Anelei Kudžmienei – „Bendruomenės patirties“, o Artūrui Blaškevičiui – „Bendruomenės globėjo“ apdovanojimai. Atsidėkojant už uolų, ilgametį darbą bendruomenės labui pirmininkui K. Braziui įteiktas „Bendruomenės variklio“ apdovanojimas. 
Šventės dalyvius linksmino Sudargo kaimo kapela, Kybartų kultūros centro Virbalio kultūros namų ansamblis „Era“, Marijampolės jaunimo grupė „Akordas“, o linksmybių kulminacija buvo E. Kučinsko koncertas. 
Svečiai vaišinosi ant laužo kepama kiaušiniene bei verdama arbata. Saldžioji šventės staigmena buvo didžiulis, puošnus ir labai skanus tortas, svėręs net 24 kg, o spalvotoji staigmena – ryškiaspalviai balionai, kuriuos į dangų paleido dešimt spalvingų „teletabių“. 
Vienas didžiausių šventės netikėtumų – Pilviškių miestelio ir bendruomenės dešimties metų veiklos įamžinimas kino juostoje. Šios idėjos sumanytoja – Pilviškių bendruomenės tarybos narė R. Bakūnienė. 
Mažiausiems šventės dalyviams buvo suorganizuotas piešinių konkursas „Mano vasara“, o drąsiausi ir stipriausi jų tėveliai galėjo išbandyti jėgas rankų lenkimo varžybose. 
Dešimtą valandą Pilviškių miestelio padangę nuspalvino šventinis fejerverkas. Programa baigėsi diskoteka jaunimui. 

Silva BINDOKIENĖ 
Bendruomenės narė

Pilviškių seniūnas Vytautas Judickas ir miestelio bendruomenės pirmininkas Kęstutis Brazys įneša jubiliejinį tortą.

 

Komentarai 

 
#1 asiroxedujo 2019-03-08 11:11
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Amoxicillin 500mg Capsules For Sale http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
 

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis