Prisijungimas


Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Vilkaviškio skyriaus tarybos pareiškimas Spausdinti El. paštas

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Vilkaviškio skyriaus taryba  konstatuoja, kad savo programose visos Taryboje esančios politinės jėgos (tame tarpe ir TS-LKD Vilkaviškio skyriaus) yra įsipareigojusios priimdamos sprendimus atstovauti Vilkaviškio rajono visuomenei. Šios kadencijos Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos nariai priimdami priesaiką įsipareigojo gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus.
Deja, po rinkimų susiklosčius situacijai, kai valdančiojoje daugumoje vos vienu nariu daugiau nei opozicijoje, nepasakytina, kad Tarybos narių darbas nuo pat pradžių sklandus ir atitinka duotą priesaiką. O paskutiniuoju metu nesant daugumos, sprendimų priėmimas tapo komplikuotas.
Matome tik vieną išeitį – rinkėjų labui vieningai ir darniai dirbti turi visi Tarybos nariai. Todėl raginame nedelsiant pradėti derybas tarp visų Taryboje esančių politinių jėgų ir sudaryti plačią koaliciją, kuri turėtų bendrą veiklos programą.

 

 

Komentarai 

 
#1 Staci 2019-02-10 23:53
I am genuinely pleased to read this website posts which carries tons of helpful data, thanks for providing these information.

Here is my web site - download: http://www.facecool.com/profiles/blogs/4722086:BlogPost:22970815
 

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis