Prisijungimas


Kontrolės komitetas atsiskaitė Tarybai Spausdinti El. paštas

„Santakos“ inf.

Savivaldybės tarybos veiklos reglamentas numato, kad metams pasibaigus Tarybai privalo atsiskaityti Kontrolės komitetas. Šiam komitetui vadovaujantis Rimvydas Žiemys komiteto veiklos ataskaitą pateikė praeitame, pirmajame šiais metais, rajono Tarybos posėdyje. 
Kontrolės komiteto pirmininko R. Žiemio pateiktoje ataskaitoje pažymima, kad komitetas dirbo vadovaudamasis Vilkaviškio rajono savivaldybės tarybos patvirtinta Kontrolės komiteto 2011–2014 metų veiklos programa. 
2012-aisiais metais komitetas kvietė penkis posėdžius, iš kurių vienas neįvyko, nes pritrūko kvorumo (nesusirinko reikiamas narių skaičius). Pirmininko R. Žiemio teigimu, visų komiteto posėdžių darbotvarkės buvo iš anksto paskelbtos Savivaldybės interneto svetainėje, komiteto nariai apie posėdžius buvo informuoti telefonu.
Praeitais metais vykusių Kontrolės komiteto posėdžių metu buvo išklausyta Vilkaviškio rajono savivaldybės kontrolierės informacija apie Kontrolės ir audito tarnybos 2011 m. IV ir 2012 m. I–III ketvirčių plano vykdymą, audito ataskaita apie mokinių nemokamo maitinimo organizavimą ir apskaitą, informacija apie patikrinimų Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinėje mokykloje, Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijoje, Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centre rezultatus. Komiteto nariai domėjosi Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų panaudojimu, Savivaldybės 2011 m. biudžeto ataskaitų patikrinimu, vadovėlių įsigijimu ir apskaitos patikrinimu Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijoje. Komiteto nariai buvo informuoti apie rekomendacijų įgyvendinimo subjektuose patikrinimo rezultatus, apie Savivaldybei nuosavybės teise priklausančio turto ataskaitų auditą. Posėdžiuose buvo aptartas maitinimo patiekalų kokybės ir kiekybės klausimas VšĮ Vilkaviškio ligoninėje, taip pat išklausyta kita Savivaldybės kontrolierės informacija apie patikrinimus Savivaldybei pavaldžiose institucijose. 
Viename iš posėdžių Kontrolės komiteto nariai, įvertinę Savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybos pateiktą informaciją, kad Vilkaviškio sporto salės remonto teisėtumo klausimą pradėjo nagrinėti prokuratūra, patikslino šios tarnybos veiklos planą. 
Taip pat komitete buvo aptarta keletas žiniasklaidoje pasirodžiusių kritinių publikacijų, dėl kurių Kontrolės komiteto pirmininkas raštu kreipėsi į Vilkaviškio rajono savivaldybės merą ir administracijos direktorių dėl informacijos pateikimo. Buvo gauti atsakymai, kurie Kontrolės komiteto narių pageidavimu, jiems išplatinti elektroniniu paštu. 
Taip pat komiteto nariai apsvarstė Vilkaviškio rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos 2013 metų veiklos plano projektą ir pasiūlė jį tvirtinti.

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis