Prisijungimas


Vilkaviškyje lankėsi Seimo nariai Paulius Saudargas ir Valentinas Stundys Spausdinti El. paštas

Rimvydas Žiemys

Šeštadienį Tėvynės sąjungos Vilkaviškio skyriuje lankėsi Seimo nariai Paulius Saudargas ir Valentinas Stundys. Svečių apsilankymo tikslas – rinkiminė agitacija prieš neužilgo vyksiančius TS-LKD pirmininko rinkimus. Priminsiu, kad  į pirmininko postą kandidatuoja keturi asmenys: dabartinis partijos pirmininkas Andrius Kubilius, Europos Parlamento narė Laima Andrikienė, krikščioniškąjį partijos flangą atstovaujantis Valentinas Stundys, bei buvęs partijos pirmininkas, partijos  Politikos komiteto pirmininkas, profesorius Vytautas Landsbergis.

Pristatydamas kandidatą,  Paulius Saudargas pasidžiaugė, kad TS-LKD vienintelė partija Lietuvoje, kai renkant pirmininką gali dalyvauti visi partijos nariai. Seimo narys taip pat atkreipė dėmesį, kad visi keturi kandidatai į pirmininkus yra stiprūs ir tinkami užimti šias pareigas.
Pristatydamas savo programą, pretendentas į partijos pirmininkus Valentinas Stundys teigė, kad įvairovę ir savitumus niveliuojanti globalizacija, aršaus sekuliarizmo ir kosmopolitizmo tendencijos, Rytų įtakų intensyvėjimas skatina mus susitelkti, kad neliktume išsivaikščiojančia teritorija ir nykstančia tauta, susiskaldžiusia bendruomene. Pasak jo, tik puoselėdami šeimą, stiprindami istorinės atminties politiką bei įgyvendindami nacionalinę švietimo ir kultūros politiką, galime kurti tvirtus ir tvarius valstybingumo pamatus. Kandidatas įsitikinęs, kad Lietuva turi skatinti Europą neapleisti savo pradžios, skatinti grįžti prie savo šaknų – prie krikščioniškosios tradicijos. Valentinas Stundys pabrėžė, kad socialinė atskirtis bei socialinė, regioninė visuomenės diferenciacija tampa grėsmingiausiu visuomenės reiškiniu – skurdo kultūros saistoma visuomenės dalis gyvena netikėdama savo visaverte ir oria ateitimi, dalis mūsų regionų ir kaimo vietovių tampa nepatraukliomis socialinėmis-kultūrinėmis erdvėmis, kuriose nebelieka kuriančiosios dvasios ir reikšmingų siekių, nyksta pozityvioji lyderystė. Pretendentas akcentavo, kad reikia sudaryti visas sąlygas, kad  žmonės, tikėdami ir pasitikėdami, kurtų darnią ir šiuolaikišką Lietuvą, kad būtų savo valstybės kūrėjai, kad įsipareigotų valstybingumo idealams. Seimo narys sakė, jog Lietuva turi būti ne kelių gerovių ir skirtingų gyvenimo kokybių valstybė, bet organiška, darni ir kurianti, todėl privalome veiksmingai plėtoti Lietuvos kaimo gyvybingumą ir gyvenimo kokybės sąlygas jame, nes susikoncentravę į didžiuosius miestus praradom Lietuvą.
Susitikimo pabaigoje svečiai atsakė į gausius Vilkaviškio skyriaus narių klausimus ir išklausė skyriaus narių pamąstymų.

 

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis