Prisijungimas


TS-LKD sąskrydis Spausdinti El. paštas

Šiandien apie 3 tūkstančius Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos narių iš visos Lietuvos susirinko į kasmetinį sąskrydį Molėtų rajone, „Obuolių saloje“, kuris šiemet sutampa su partijos įkūrimo dvidešimtmečio minėjimu. Ta proga sąskrydyje peržiūrėtas filmas „Vardan tos“, skirtas partijos jubiliejui, ir pristatyta 20 metų partijos veiklą atspindinti knyga „Su Lietuva“.
TS-LKD partijos pirmininkas Andrius Kubilius, sveikindamas visus susirinkusiuosius, pažymėjo, jog partijos nariai, tai tie Lietuvos idealistai, kurie per 20 metų neprarado idealizmo, nes žino vieną paprastą tiesą: ir blogas oras praeina, ir bloga valdžia praeina, svarbu visur, kas vyksta aplinkui, sugebėti įžvelgti gerų dalykų.
„Mielieji, džiugu matyti visus gerai nusiteikusius, visus, išsiilgusius gero pabuvimo kartu, visus, kuriems nebuvo ir nėra tas pats, kaip klostosi reikalai Lietuvoje. Ir niekada nebus tas pats. Pasidžiaugę, pabendravę kartu, turime padaryti viską, kad ir blogas oras šiandien, ir bloga valdžia greičiau baigtųsi. Ir mes tai padarysim!“, – šmaikštavo A. Kubilius.

 

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis