Prisijungimas


Vyriausybės veiklos metinėms Spausdinti El. paštas

Šiandien spaudos konferencijoje Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius pirmųjų veiklos metinių proga palinkėjo valdžiai paprasto supratimo, kad vieneri metai ketverių metų kadencijoje yra beveik trečdalis viso kelio, kurį per šią kadenciją teks nueiti.
„Kol kas tenka tiesiog konstatuoti, kad nueita distancija nebuvo turtinga darbais. Linkiu, kad to paties vertinimo nereikėtų pakartoti prabėgus dvejiems šios kadencijos metams“, – sakė A. Kubilius.
Parlamentaras pažymėjo, kad iš tiesų esminis pasibaigiančių valdžios metų simbolis yra tai, kad, nepaisant visų propagandinių pastangų, valdžios nuveiktų darbų sąrašas yra labai skurdus.
Reaguodama į valdžios propagandines pastangas, opozicija sudarė valdžios darbų „Top 10“ – sąrašą tų tikrųjų valdžios darbų, kuriais per metus valdžia ypač „pasižymėjo“.
A. Kubilius taip pat atkreipė dėmesį į Premjero sakomą netiesą dėl ankstesnės Vyriausybės nuveiktų darbų ir pašmaikštavo, kad iš Premjero tikisi pakvietimo bent 8 pietums, kaip tai ką tik padarė kolega E. Gentvilas.
„Kadangi kolega Eugenijus Gentvilas efektyviai pasiekė, kad Premjeras vieną iš tokių melų paneigtų ir dar pietumis E. Gentvilą pavaišino, tai mes skelbiame Premjero populiariausių 10 melų sąrašą, kartu tikėdami, kad tai mums garantuos bent 8 Premjero pietus“, – pašmaikštavo A. Kubilius.
Seimo opozicijos lyderis pateikė apibendrintą šios kadencijos Seimo vaizdą, kai per šiuos metus buvo matoma nuosekli valdančiosios koalicijos elgesio Seime radikalizacija, kai Seimo salėje vis mažiau erdves liko diskusijoms dėl politikos turinio, o vis daugiau turgaus lygmens gražuliškų išpuolių.
„Galima spėti, kad toks valdančiosios koalicijos „gražulėjimas“ tiesiog atspindi menką valdančiosios koalicijos intelektinį potencialą, kai garsiais šūkavimais bandoma pridengti minčių, idėjų ir darbų skurdumą“, – sakė A. Kubilius.

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis