Prisijungimas


Kaune vyksta strateginė diskusija-seminaras “Partijos veikla ir iššūkiai 2014-2015 m.“ Spausdinti El. paštas

Kaune vyksta 2 dienų Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) strateginė diskusija-seminaras “Partijos veikla ir iššūkiai 2014-2015 m.“. Į šį renginį susirinko TS-LKD partijos skyrių pirmininkai ir Seimo nariai.
TS-LKD partijos pirmininkas Andrius Kubilius pasidžiaugė, kad į šią diskusiją-seminarą susirinko gausus būrys skyrių pirmininkų ir, sprendžiant iš dalyvių skaičiaus, tokia diskusija-seminaras yra naudingas ir vertingas. Trumpai apžvelgdamas politinę situaciją A. Kubilius pastebėjo, kad šiuo metu partijos laukia ne vienas iššūkis, kaip pavyzdžiui, Europos Parlamento (EP) rinkimai ir kt., kuriems reikia ruoštis, o geras pasiruošimas padeda lengvai ir sėkmingai įveikti visus iššūkius. Taigi šios diskusijos-seminaro tikslas toks ir yra, vieniems kitus išklausyti, pateikti pasiūlymus, pasidalinti mintimis.
Partijos vykdomoji sekretorė Monika Navickienė skyrių pirmininkams pristatė naują skyrių finansavimo programą, pasikeitimus ir naujienas, kurios laukia šiais metais.Teisininkas Tomas Šedbaras skyrių pirmininkus supažindino su naujaisiais viešųjų pirkimų reikalavimais politinėms partijoms, atsakė į aktualiausius klausimus, kurie susiję su skyrių veikla. Vėliau Seimo nariai Agnė Bilotaitė, Donatas Jankauskas, Andrius Kupčinskas ir Mantas Adomėnas su partijos skyrių pirmininkais diskutavo tema „Savivalda 2014-2015 m.“ Buvo kalbamasi apie bendrą situaciją regionuose, tendencijas ir laukiamus rezultatus.
Antroji diskusijos-seminaro diena yra skirta 2014 m. Europos Parlamento ir Prezidento rinkimams. A. Kubilius plačiau pristatė įžvalgas apie iššūkius ir politinio veikimo strategiją artėjant EP ir Prezidento rinkimams. Vykdomoji sekretorė M. Navickienė supažindino su TS-LKD partijos pasirengimo strategija artėjantiems rinkimams. Antrosios dienos pusėje visas dėmesys bus sutelktas partijos vidiniams klausimams, bus diskutuojama apie efektyviai veikiančią partijos struktūrą, išklausomos nuomonės ir laikui bėgant  bus priimami atitinkami sprendimai, siekiant gerinti partijos struktūros veiklą.

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis