Prisijungimas


Gerbiami bendražygiai Spausdinti El. paštas

Per dvidešimt ketverius Nepriklausomybės metus Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, kaip Sąjūdžio idėjų įpėdinė, buvo varomoji jėga, siekianti, kad Lietuva taptų pilnaverte Vakarų bendrijos nare. Todėl nuo pat 1990-ųjų viena iš didžiųjų TS-LKD svajonių buvo narystė ES ir NATO. Su tuo siejome didesnio saugumo, modernios ekonomikos ir europietiškos gerovės viltis.
Šiais metais švenčiame ES ir NATO narystės dešimtmečius. Per šį laikotarpį pasiekėme labai daug – tapome saugesni ir ekonomiškai stipresni. Tačiau dar nepasiekėme visko, ką užsibrėžėme pasiekti. Daug iššūkių kyla ne tik Lietuvos vidaus gyvenime, bet ir mūsų šalies kaimynystėje. Agresyvūs Rusijos veiksmai Ukrainoje dar kartą rodo, kad savo saugumu visų pirma turime pasirūpinti patys.
Saugi Lietuva – tai ne tik stiprią kariuomenę ir valią gintis turinti šalis, bet ir valstybė, kurioje pasitikima vieni kitais. Tai šalis, kurioje politikai sąžiningai tarnauja piliečiams, o ne siauroms interesų grupėms. Tai valstybė, kuri nenustoja tobulėti, kurti ir augti.
Jeigu Jums svarbi saugi ir stipri Lietuva, kviečiu 1 proc. nuo jau sumokėto pajamų mokesčio skirti Tėvynės sąjungai-Lietuvos krikščionims demokratams – partijai, kuria pasitikite.
Visa informacija apie 1 proc. skyrimą - www.tsajunga.lt/partijuremimas

Pagarbiai,

Andrius Kubilius

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis