Prisijungimas


A. Kubilius. Ateinantys dešimt metų – nauja dešimtis tikslų Spausdinti El. paštas

Gegužės 1 d., ketvirtadienį, Vilniuje, Lietuvos nacionaliniame dramos teatre vyksta Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos šventinis Suvažiavimas, kuriame iškilmingai minimos dešimtosios narystės Europos Sąjungoje metinės.
Dievo palaimos mūsų valstybei, visoms Europos Sąjungos tautoms, kiekvienam, kuris įneša indėlį į tautos istorijos lobyną, linkėdamas kunigas Ričardas Doveika sakė: „Narystės ES dešimtmetis leidžia mums visiems išgyventi tikrą ir nesuvaidintą džiaugsmą dėl teisingo ir pasiteisinimo sprendimo. „Žvelgiant į visos tautos ir valstybės gyvenimo ir istorijos įvykių tėkmę, –  tai siekiamybės atodanga“. Kunigas pažymėjo, kad mes tampame kasdien vis labiau Europa. Patys kaip valstybė ir tauta įnešėme kad ir menkesnį asmeninį indėlį prie bendrosios ES gėrio versmės.
Suvažiavimo dalyvius pasveikinusi Prezidentė Dalia Grybauskaitė pažymėjo: „Savo idėjomis ir praktiniu pavyzdžiu ne kartą įrodėte, kad jums svarbi saugi, ekonomiškai stipri, demokratiška ir moderni valstybė taip pat kaip efektyvi ir vieninga Europa. Linkiu ir toliau laikytis valstybės interesų krypties ir aktyvai dirbti Lietuvos žmonių labui“.
Sveikindamas visus Suvažiavimo dalyvius ne tik su Lietuvos narystės ES jubiliejumi, bet pirmiausia – su partijos gyvavimo 21-osiomis metinėmis, TS-LKD partijos pirmininkas Andrius Kubilius sakė: „Nepaisant abejingųjų daugumos, nuo pat Kovo 11-osios mes stūmėme ir traukėme Lietuvą tolyn nuo Rytų ir arčiau Vakarų. Ir mes buvome teisūs. Draugas Putinas mūsų teisumą šiandien akivaizdžiai įrodo. Mes visada buvome ta partija, kuri žiūrėjo į priekį. Kiti ilgą laiką nedrąsiai dairėsi atgal, atgal į sovietinę praeitį. Mes su tuo nesutikome. Ir mes buvome teisūs!“

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis