Prisijungimas


Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų tradicinis dviračių žygis šiemet skirtas pietų Lietuvai Spausdinti El. paštas

Seimo Opozicijos lyderis, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas Andrius Kubilius kartu su kitais bendražygiais liepos 19 d., šeštadienį, pradeda tradicinį dviračių žygį „Suk į dešinę“. Tai tryliktasis TS-LKD dviračių žygis, kurio metu planuojama numinti beveik 800 km.
„Šiais metais daugiau dėmesio skirsime Dzūkijos miestams ir kaimeliams, susitiksime su vietos gyventojais, taip pat aplankysime istorines, kultūrines šio Lietuvos regiono vietas“, – sakė žygio vadovas TS-LKD pirmininkas Andrius Kubilius.
Dviratininkų komanda į devynių dienų trukmės žygį išmins nuo Seimo III  rūmų ir pajudės link Baltosios Vokės, vėliau aplankys Pirčiupius, Valkininkus, Senąją Varėną. Sekmadienį bus aplankyti Marcinkonys, Čepkelių raistas, Margionys, Latežeris, o dienos kelionė pasibaigs Druskininkuose.
Pirmadienį Druskininkuose žygio dalyviai aplankys dailininko, kompozitoriaus M. K. Čiurlionio muziejų, apžiūrės paminklus Lietuvos karaliui Mindaugui, M. K. Čiurlioniui ir mins į Leipalingį, kur susitiks su vietos gyventojais miestelio aikštėje. Vėliau tądien numatomi susitikimai su Kapčiamiesčio, Veisiejų gyventojais.
Antradienį TS-LKD komanda mins iš Brinių pro Gudelius, Seirijus į Alytų, kur lankysis miesto muziejuje, susitiks su alytiškiais prie Laisvės angelo. Alytaus rajone dviratį mins ir meras Algirdas Vrubliauskas.
Trečiadienį dviračių žygis tęsis Lazdijuose, kur taip pat įvyks susitikimas su miestelėnais. Seimo Opozicijos lyderis Lazdijų rajono savivaldybėje dalyvaus posėdyje, kuriame bus aptartos rajonui aktualios problemos. Po to žygio dalyviai mins į Kalvariją.
Ketvirtadienį TS-LKD komanda lankysis Kybartuose, Kudirkos Naumiestyje, Griškabūdyje ir kt. Penktadienį Kazlų rūdoje bus apžiūrėtas partizanų bunkeris, Veiveriuose – krašto istorijos muziejus ir Skausmo kalnelis.
Žygyje dalyvaus apie 40 žmonių – dviračius mins Seimo TS-LKD frakcijos narys Donatas Jankauskas, TS-LKD sąrašo lyderis savivaldos rinkimuose Utenoje Edmundas Pupinis, TS-LKD sąrašo lyderis savivaldos rinkimuose Kauno rajone Justinas Urbanavičius, buvusi europarlamentarė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė ir kiti.

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis