Prisijungimas


Vilkaviškiečiams pristatė „Naują planą Lietuvai“ Spausdinti El. paštas

„Santakos“ informacija

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis su partijos kolegomis pastarąjį mėnesį intensyviai važinėja po Lietuvą, pristatydamas „Naują Planą Lietuvai", susitikdamas ir išklausydamas piliečių lūkesčius ir problemas. Vakar sustitikta ir su vilkaviškiečiais.

 

 

Pastarąjį mėnesį G. Landsbergis intensyviai važinėja po Lietuvą, pristatydamas „Naują Planą Lietuvai“, susitikdamas ir išklausydamas piliečių lūkesčius ir problemas.
„Susitikimuose malonu matyti žmonių susidomėjimą. Džiaugiamės galėdami ne tik išklausyti, įsiklausyti, bet ir pristatyti savo planą, kuris kalba apie Lietuvos gerovę – darbo vietų kūrimą, gerą išsilavinimą kiekvienam, saugią aplinką. Kviečiame žmones nenusivilti politika, tikėti racionaliais mūsų pasiūlymais ir drauge kurti Lietuvą“, – sakė G. Landsbergis.
TS-LKD „Naujas planas Lietuvai“ jau pristatytas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Kauno rajone, Raseiniuose, Kaišiadoryse, Trakuose, Kėdainiuose, Jurbarke, Varėnoje ir Merkinėje, Utenoje, Biržuose, Kalvarijoje, Marijampolėje, Alytuje ir Alytaus rajone, Plungėje, Elektrėnuose.
Nuvažiuota beveik 6 tūkstančiai kilometrų, surengta pora šimtų susitikimų su mokytojais, verslininkais, jaunimu, bendruomenių lyderiais, akademine visuomene, nevyriausybinėmis organizacijomis, gydytojais, socialinės pagalbos įstaigų atstovais, prekybininkais, įvairiais Lietuvos žmonėmis, aplankyti Lietuvos istorinės atminties puoselėtojai.

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis