Prisijungimas


SIEKIME POKYČIŲ KARTU! Spausdinti El. paštas

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Vilkaviškio skyriaus kandidato į 2019 metų rinkimų į Vilkaviškio rajono savivaldybės merus programa.

SIEKIME  POKYČIŲ KARTU!

Aš, kandidatas į mero postą, esu Vilkaviškio krašto patriotas –  laisvas ir nepriklausomas nuo verslo ar kitų  įtakingų asmenų-rėmėjų. Esu  pasiruošęs įgyvendinti JŪSŲ, vilkaviškiečiai, seniai brandintas idėjas ir vizijas esamomis savivaldybės lėšomis,  ūkiškai ir taupiai jas naudojant. Mano tikslas – sukurti patogią ir sveiką aplinką rajono gyventojams, atlikti daugelį sprendimų ir projektų, kurie padarytų teigiamų pokyčių daugumos gyventojų kasdieniniame gyvenime.

Skirsiu dėmesį žmogui, šeimai, kultūrai, švietimui, verslo plėtrai, sveikatos priežiūrai, krikščioniškų vertybių puoselėjimui – sritims, kurios didintų patrauklumą gyventi mūsų rajone ir mieste.  Kiekvienas turi matyti ir pajusti, kad jo sumokėti mokesčiai nenueina veltui, o virsta teigiamais gyvenamosios aplinkos pokyčiais.

Netoleruosiu korupcijos, kuri žudo pasitikėjimą ir viltį. Pasiremsiu patirtimi iš metų, praleistų Suomijoje: suomiai įsitikinę, kad noras praturtėti kitų, savo tautiečių, sąskaita – tai neapykanta savo tautai, o biudžetinių (žmonių) lėšų grobstymas – tai nesąmoningas kenkimas savo vaikams ir anūkams. Vagis nuolatos gyvena įtampoje, jį visada kamuoja demaskavimo ir atpildo baimė. Taip prarandama laisvė ir kūrybiškumas. Artimųjų, partiečių  „įtaisymas“ į šiltą vietelę – tai pirmiausia kenkimas jiems patiems. Jeigu pats žmogus nesugeba gauti darbo vietos naudojantis tik savo išsilavinimu ir gebėjimais, nukentės ir jis pats, ir darbovietė.

Turime visi sutarti ir suprasti, kad esame susiję vieni su kitais – turime branginti darbuotojus ir kuriantį verslą, padėti likimo nuskriaustiems.

Gyvenimo kokybė mūsų visų rankose –  pasirinkdami mane, pasirinksite skaidrumą, ūkiškumą ir viešą diskusiją apie planuojamus vykdyti projektus. Aš visada būsiu JŪSŲ pusėje.

Kviečiu ateiti į rinkimus ir balsuoti. Kad ir maža viltimi vedini, pagalvokite ir atlikite pilietinę pareigą, rodykite pavyzdį savo artimiesiems.

Pagarbiai
Saulenas Aželskas
TS-LKD kandidatas į
Vilkaviškio savivaldybės merus.

 

Komentuoti


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Mes Jūsų pusėje!

Reklaminis skydelis

TS-LKD

Reklaminis skydelis